Buczynowy PotokInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buczynowy Potok. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buczynowy Potok, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buczynowy Potok a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buczynowy Potok. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buczynowy Potok! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buczynowy Potok, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buczynowy Potok
Buczynowa Siklawa

Buczynowa Siklawa

Data
umístní Polsko
íní systém Visla
Vypuste Roztoka   Biaka   Dunajec   Visla   Baltské moe
zdroj Dolina Buczynowa
49 ° 13 '38 "  N , 20 ° 2' 36"  O
Výka zdroje 1700  m npm
pusa v souadnicích Roztoka : 49 ° 13 '9 "  severní íky , 20 ° 3' 6"  východní délky 49 ° 13 '9 "  severní íky , 20 ° 3' 6"  východní délky
Výka úst 1500  m npm
Výkový rozdíl 200 m
Spodní sklon 20%
délka 1 km
Spoleenství Bukowina Tatrzaska

Buczynowy Potok (Nmec: Buchholtz-Bach) je piblin kilometr dlouhý levý pítok Roztoka v Malopolském vojvodství v Polsku . Má charakter vysokohorské eky.

zempis

eka pramení na jiním svahu Maa Buczynowa (2172 m) v údolí Dolina Buczynowa a spadá do vodopádu Buczynowa Siklawa v údolí Roztoka ve Vysokých Tatrách . Celý tok eky je v Tatranském národním parku .

Flóra a fauna

Voda Buczynowa Potok je istá. eka tee nad hranicí stromu.

cestovní ruch

eka je pístupná pouze v dolním toku zelené turistické stezky.

Kurz eky

literatura

  • Zofia Radwaska-Paryska, Witold Henryk Paryski, Wielka encyklopedia tatrzaska, Poronin, Wyd. Górskie, 2004, ISBN 83-7104-009-1 .
  • Tatry Wysokie sowackie i polskie. Mapa turystyczna 1: 25 000, Warszawa, 2005/06, Polkart ISBN 83-87873-26-8 .

Opiniones de nuestros usuarios

Olga Klimešová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Buczynowy Potok se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Karol Fiala

Informace poskytnuté o proměnné Buczynowy Potok jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Ester Pešková

Myslel jsem, že už o Buczynowy Potok vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.