Buczynowa SiklawaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buczynowa Siklawa. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buczynowa Siklawa, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buczynowa Siklawa a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buczynowa Siklawa. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buczynowa Siklawa! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buczynowa Siklawa, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buczynowa Siklawa
Buczynowa Siklawa

Buczynowa Siklawa

Souadnice 49 ° 13 '14 .4 "  N , 20 ° 2 '54.8"  E
Buczynowa Siklawa (Dolní Slezsko)
Buczynowa Siklawa
místo Bukowina Tatrzaska , Vysoké Tatry , Malopolské vojvodství , Polsko
výka 50 m
sestupná hrana1600  m npm
nárazová zóna1550  m npm
Poet úrovní pádu 1
tok Buczynowy Potok

Buczynowa Siklawa ( angl . Buczynowa Waterfall ) je cca. 50 meter vysoký vodopád na polské stran Vysokých Tater v blízkosti Bukowina Tatrzaska . Voda Buczynowy Potok padá z údolí Dolina Buczynowa do údolí Dolina Roztoki .

Píjmení

Název je odvozen od údolí Dolina Buczynowa , ze kterého tee horský potok.

Flóra a fauna

Vodopád je nad hranicí stromu.

cestovní ruch

Vodopád není pístupný, ale je dobe vidt z údolí Doliny Piciu Stawów Polskich , zvlát kdy je vysoká hladina v Buczynowy Potoku . Schronisko PTTK w Dolinie Piciu Stawów Polskich se nachází v blízkosti vodopádu .

literatura

  • Zofia Radwaska-Paryska, Witold Henryk Paryski, Wielka encyklopedia tatrzaska, Poronin, Wyd. Górskie, 2004, ISBN 83-7104-009-1
  • Tatry Wysokie sowackie i polskie. Mapa turystyczna 1: 25 000, Warszawa, 2005/06, Polkart ISBN 83-87873-26-8

webové odkazy

Commons : Buczynowa Siklawa  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Marek Miková

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Buczynowa Siklawa, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Zlata Stanková

Tento záznam o Buczynowa Siklawa bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Sona Suchá

Skvělý objev tohoto článku o Buczynowa Siklawa a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Dominik Nováková

Článek o Buczynowa Siklawa je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.