Bucy-le-LongInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucy-le-Long. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucy-le-Long, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucy-le-Long a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucy-le-Long. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucy-le-Long! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucy-le-Long, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucy-le-Long
Erb Bucy-le-Long
Bucy-le-Long (Francie)
Bucy-le-Long
kraj Hauts-de-France
oddlení Aisne
Okrsek Soissons
Kanton Fère-en-Tardenois
Sdruení Spoleenství Val de l'Aisne
Souadnice 49 ° 23 '  severní íky , 3 ° 24'  východní délky
výka 39-161 m
povrch 12,96  km²
Obyvatelé 1873 (1. ledna 2018)
Hustota obyvatel 145 obyvatel / km²
PS 02880
INSEE kód
webová stránka http://www.bucy-le-long.fr/

Mairie

Bucy-le-Long je francouzská obec s 1873 obyvateli (k 1. lednu 2018) v departementu Aisne v regionu Hauts-de-France ; patí do okrsku Soissons a kantonu Fère-en-Tardenois (do roku 2015: kanton Vailly-sur-Aisne ).

zempis

Bucy-le-Long je asi pt kilometr východn od Soissons . eka Aisne omezuje obec na jih. Bucy-le-Long je obklopen sousedními komunitami Crouy na severu a severozápad, Vregny na severovýchod, Chivres-Val na východ, Missy-sur-Aisne na východ a jihovýchod, Acy v jih a jihovýchod, Venizel na jihu, Villeneuve-Saint-Germain na západ a jihozápad a Soissons na západ.

Obcí prochází národní trasa 2 .

Populaní vývoj

rok 1962 1968 1975 1982 1990 1999 2006 2012
Obyvatelé 1214 1387 1661 1801 1841 1958 1964 1.926
Zdroj: Cassini a INSEE

památky

  • Kostel sv. Martina, historická památka od roku 1923
  • Kaple Sainte-Marguerite z 12. století, monument historique od roku 1920
  • V bývalého hradu ze 14. století, historická památka od roku 1926
  • Archeologické nalezit La Fosse Tournise s nálezy a nálezy z neolitu

webové odkazy

Commons : Bucy-le-Long  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Vera Marek

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Bucy-le-Long se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Marian Blažek

Tento záznam na Bucy-le-Long mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Mirka Zeman

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Bucy-le-Long napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Nikola Bendová

Děkuji za tento příspěvek na Bucy-le-Long, přesně to jsem potřeboval.

Anna Růžička

Záznam o Bucy-le-Long pro mě byl velmi užitečný.