Bucov (Timi)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucov (Timi). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucov (Timi), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucov (Timi) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucov (Timi). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucov (Timi)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucov (Timi), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucov
Bukowatz
Bükkfalva
Erb Bucov (Timi)
Bucov (Timi) (Rumunsko)
Paíský plán ukazatel b jms.svg
Základní data
Stát : RumunskoRumunsko Rumunsko
Historický region : Banát
Kruh : Timi
Souadnice : 45 ° 45 '  N , 21 ° 23'  E
asové pásmo : EET ( UTC +2)
Oblast : 33,53  km²
Obyvatelé : 1601 (20. íjna 2011)
Hustota obyvatelstva : 48 obyvatel na km²
PS : 307352
Telefonní kód : (+40) 02 56
SPZ : TM
Struktura a správa (od roku 2020)
Typ komunity : místní komunita
Struktura : Bucov, Bazou Nou
Starosta : Gheorghe Pop (PMP)
Potovní adresa : Str. Principal, . 889
loc. Bucov, soud. Timi, RO-307352
Webové stránky :

Bucov ( nmecky  Bukowatz , maarsky Bükkfalva ) je obec v kraji Teme v oblasti Banátu v jihozápadním Rumunsku . Obec Bazou Nou patí také k obci Bucov .

Geografická poloha

Bucov se nachází v centru okresu Teme, 10 kilometr východn od Temeváru .

Sousední místa

Giarmata-Vii Remetea Mare Reca
Ghiroda Sousední komunity Bazou Nou
Monia Veche Albina Dragina

Djiny

Místo bylo poprvé zmínno v listin z roku 1492. V 17. století se vesnici íkalo Beca . V dob josefínského pozemkového przkumu z roku 1717 byla Bucova zaregistrována. Po Passarowitzov míru (1718), kdy se Banát stal doménou habsburské koruny , byla Bucova souástí Temescher Banátu . V roce 1723 se v Bucové usadili farmái z Oltenia . V roce 1776 zde mlo 82 dom.

Po rakousko-uherském kompromisu (1867) byl Banát pipojen k Maarskému království v rámci dvojí monarchie Rakousko-Uherska .

Na poátku 20. století byl aplikován zákon o maarizaci místních jmen (Ga. 4/1898) . Oficiální název místa byl Bükkfalva . Maarská místní jména zstala platná a do správní reformy z roku 1923 v Rumunském království , kdy byly zavedeny rumunské místní názvy.

4. ervna 1920 byl Banát v dsledku Trianonské smlouvy rozdlen na ti ásti. Nejvtí, východní ást, ke které Bucova také patí, pipadla Rumunskému království . Místo dostalo oficiální název Bucov .

Do roku 2007 patila Bucov pod obec Remetea Mare . Bucov je samostatnou obcí od roku 2007 a do správní oblasti patí také vesnice Bazo belongsu Nou .

Demografie

Populaní vývoj obce Bucov:

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Sítání lidu 2011 v Rumunsku na citypopulation.de.
  2. Informace z volební ústedny Biroului , pístupné 18. dubna 2021 (rumunsky).
  3. ^ Gerhard Seewann : Historie Nmc v Maarsku , svazek 2 1860 a 2006, Herderv institut, Marburg 2012.
  4. E. Varga: Statistika populace podle etnických skupin v okrese Timi podle sítání lidu z let 18802002 , kia.hu, (PDF; 982 kB).

Opiniones de nuestros usuarios

Tereza Holý

Informace poskytnuté o proměnné Bucov (Timi) jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Radoslava Strnadová

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bucov (Timi) napsáno, dává hodně důvěry.

Rostislav Staňková

Tento záznam o Bucov (Timi) je velmi zajímavý.

Johana Novaková

Informace o proměnné Bucov (Timi) jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Sara Fišerová

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Bucov (Timi).