BuconicaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buconica. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buconica, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buconica a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buconica. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buconica! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buconica, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buconica , také Bouconica , Bonconica , Bauconica bylo jméno ímské vojenské nebo silniní stanice na levém behu Rýna na ímské silnici Rýnské údolí v dnením Porýní-Falcku. Název se ddí v Itineráriu Antonini . Místo je také zmínno na kilometrovém sloupu Aduatuca , který se nachází v belgickém Tongerenu . Na Tabula Peutingeriana je Bonconica osm lig jin od Mogontiacum ( Mohu ) a jedenáct lig severn od Borbetomagus ( Worms ).

Za místo se vtinou povauje Nierstein . Sironabad je jedním z ímských nález v Niersteinu . Archeolog Gerd Rupprecht lokalizuje základnu poblí Oppenheimu . Stopy nkolika vojenských tábor byly také objeveny na pravém behu Rýna v oblasti Trebur-Geinsheim .

literatura

Individuální dkazy

  1. Tabula Peutingeriana ; vidt. Ralf Scharf: Dux Mogontiacensis a Notitia Dignitatum. Studie pozdní antické obrany hranic. Walter de Gruyter, Berlín, New York 2005 ( výatek online )
  2. ^ Maximilian Ihm : Bauconica . In: Paulys Realencyclopadie der classischen Antiquity Science (RE). Svazek III, 1, Stuttgart 1897, s. 152.
  3. http://www.geschichtsverein-nierstein.de/sirona_hl.htm
  4. CIL 13 9158
  5. Bingen na milnících kolem roku 200 nl. In: regionalgeschichte.net. Citováno 14. ervence 2019 .
  6. Obrázek na Tabula Peutingeriana
  7. vojenská stanice Buconica v Oppenheimu. In: Allgemeine Zeitung , 30. listopadu 2008; vidt. Ne Nierstein, ale Oppenheim byla Buconica! , tribur.de .
  8. ímský tábor zajistil Buconicu. In: Allgemeine Zeitung , 3. bezna 2010.

Opiniones de nuestros usuarios

Sabina Novotná

Tento záznam o Buconica bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Klara Fišer

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Buconica.

Veronika Růžička

Tento záznam na Buconica mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Ondrej Mašková

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Buconica se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.