Bucky Larson: Born to Be a StarInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucky Larson: Born to Be a Star. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucky Larson: Born to Be a Star, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucky Larson: Born to Be a Star a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucky Larson: Born to Be a Star. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucky Larson: Born to Be a Star! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucky Larson: Born to Be a Star, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Film
Nmecký titul Bucky Larson: Born to be a Star
Originální název Bucky Larson: Born to be a Star
Zem výroby USA
pvodní jazyk Anglitina
Rok vydání 2011
délka 93 minut
Vkové hodnocení FSK 16
Ty
editel Tom Brady
skript Adam Sandler
Allen
kryl Nicka Swardsona
Výroba Allen Covert
David Dorfman
Jack Giarraputo
Adam Sandler
Nick Swardson
hudba Waddy kepelka
Fotoaparát Michael Barrett
stih Jason Gourson
obsazení

Bucky Larson: Born to be hvzdou je americký komediální film o Tom Brady z roku 2011 s Nickem Swardson a Christina Ricci v hlavní role .

spiknutí

Film je o mladém Bucky Larsonovi, jeho rodie Jeremiah a Debbie Larson byli kdysi porno herci . Bucky pak jde do Hollywoodu, aby uinil toté.

Pozadí

Pi realizaci Bucky Larson: Born to be a Star, která zahrnovala filmové produkní spolenosti Columbia Pictures , Happy Madison Productions a Miles Deep Productions.

Uvedení kina v USA probhlo 9. záí 2011. V Nmecku nebyl film uveden v kinech, ale byl uveden pímo na DVD 26. ledna 2012 .

recepce

Film Bucky Larson: Born to be a Star byl hodnocen katastrofáln a patí mezi nejhorí filmy vech dob. Na webu Rotten Tomatoes dosáhl film na 0 procent recenzent kladného hodnocení na Metacritic skóre devátého

Lexikon mezinárodního filmu ohodnotil: Chuov pokus o komedii, její roubíky usilovat pod pás a ve kterém pouze úast jednou pikových herc udivuje.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Osvdení o vydání pro Bucky Larson: Born to Be a Star . Dobrovolná samoregulace filmového prmyslu , íjen 2011 (PDF; íslo testu: 129 797 V).
  2. IMDb Company Credits Bucky Larson: Born to be a Star . Citováno 8. prosince 2013.
  3. Informace o vydání IMDb Bucky Larson: Born to be a Star . Citováno 8. prosince 2013.
  4. 25 nejhorích film v historii filmu na screenrant.com, 13. listopadu 2015, pístup 5. prosince 2017
  5. Bucky Larson: Born to Be a Star at Rotten Tomatoes (anglicky). Citováno 8. prosince 2013.
  6. ^ Bucky Larson: Born to Be a Star at Metacritic (anglicky). Citováno 8. prosince 2013.
  7. ^ Bucky Larson: Born to Be a Star. In: Lexicon of International Films . Film Service , zpístupnno 8. prosince 2013 .ablona: LdiF / Údrba / Pouitý pístup 

Opiniones de nuestros usuarios

Alice Kadlec

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bucky Larson: Born to Be a Star mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bucky Larson: Born to Be a Star, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bucky Larson: Born to Be a Star zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Marian Prokop

Skvělý příspěvek o Bucky Larson: Born to Be a Star.

Rene Sedláková

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Bucky Larson: Born to Be a Star, je to velmi dobrá volba.