BuckshotInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buckshot. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buckshot, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buckshot a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buckshot. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buckshot! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buckshot, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buckshot (2009)
Buckshot (2009)
Pozice grafu
Vysvtlení dat
Alba
Dovednosti o peití (s KRS-One )
  NÁS 62 3. íjna 2009 (2 týdny)

Buckshot (narozen 19. listopadu 1974 v Brooklynu v New Yorku ; skutený ivot Kenyatta Blake ) je americký rapper a len skupin Black Moon a Boot Camp Clik . Je zaazen do ánr gangsta rap a hardcore rap a svou hudbu publikuje na labelu Duck Down Records , jeho je spoluzakladatelem. Jeho název odkazuje na brokové kuliky, v anglitin oznaované jako buckshot. On je také známý jako Buckshot Shorty a The BDI Thug .

Kariéra

Buckshot vyrostl v Brownsville v New Yorku a zaal tam rapovat. Na stední kole se spátelil s MC 5ft a pozdjími zakladateli Beatminerz , DJ Evil Dee a Mr. Walt. S prvními dvma zmínnými zaloil skupinu Black Moon a v rámci této své první práce publikoval. Do té doby byl doma na labelu Nervous Records, ale v roce 1994 jej opustil spolu s Dru Ha a zaloil Duck Down Records . Krom sebe podepsal mimo jiné skupiny Heltah Skeltah a Originoo Gunn Clappaz .

V roce 1996 pracoval s Tupacem Shakurem , Dru Ha a Smif-N-Wessunem na albu nazvaném Jeden národ. Akoli to nikdy nebylo vydáno, Shakur ho bhem této doby pezdíval The BDI Thug, co pozdji pouil jako název svého sólového debutového alba.

V následujícím roce zaloil s dalími hudebníky umlecký kolektiv Boot Camp Clik , vydal s nimi album For the People a dalí dílo s Black Moon v roce 1999 a nakonec 26. íjna tohoto roku vydal své první album, album 2003 se objevil v delí verzi.

Po dalích nahrávkách v rámci svých skupin se v roce 2005 spojil s producentem 9th Wonder a v roce 2005 s ním uvedl Chemistry, remake Black Moon Alter the Chemistry a v roce 2008 The Formula.

V roce 2009 následovalo dalí album pro spolupráci Survival Skills, tentokrát vak s KRS-One, který je nyní na základ smlouvy s Duck Down .

Diskografie

Alba

sólo

  • 1999: BDI Thug

S 9. divem

  • 2005: Chemie
  • 2008: The Formula

S KRS-One

  • 2009: Dovednosti o peití

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Billboard : KRS-One - historie grafu

Opiniones de nuestros usuarios

Libor švec

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Buckshot se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Marcela Procházková

Pěkný článek z Buckshot.

Michaela Vanková

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Buckshot.

Martin Novaková

Pěkný článek z Buckshot.