Buckower See and LuchInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buckower See and Luch. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buckower See and Luch, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buckower See and Luch a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buckower See and Luch. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buckower See and Luch! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buckower See and Luch, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buckower See and Luch

IUCN kategorie IV - oblast ízení stanovi / druh

f1
umístní Brandenburg , Nmecko
plocha 153 hektar
Identifikátor 1221
ID WDPA 318261
Geografická poloha 52 ° 36 '  N , 12 ° 15'  E
Buckower See and Luch (Brandenburg)
Buckower See and Luch
Datum instalace 8. ervence 1998

Buckower See a Luch pírodní rezervace se nachází v oblasti obce Milower zem a okresního msta Rathenow v okrese Havelland v Braniborsku .

Vyhláka ze dne 22. kvtna 1998 byla na plochu o rozloze piblin 153 hektar , rysa s identifikaním íslem 1221, zaazena pod ochranu pírody . Pírodní rezervace se 42,8 hektary Buckower See se rozprostírá severn od Großwudicke , okresu komunity Milower Land , a jihozápadn od Steckelsdorfu , okresu okresního msta Rathenow . Státní silnice L 97 vede na severozápad od oblasti, L 96 na severovýchod a B 188 na jih .

Pírodní rezervace je souástí vtí oblasti FFH Buckow-Steckelsdorf-Göttlin, její souástí jsou také pírodní rezervace Puhlsee a Trittsee-Bruchbach .

Viz také

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Miloslav Němečková

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Buckower See and Luch se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Diana Ježek

Toto je dobrý článek o Buckower See and Luch. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Sofie šimek

Informace o proměnné Buckower See and Luch jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Karin Hruška

Děkuji za tento příspěvek na Buckower See and Luch, přesně to jsem potřeboval.

Igor Svobodová

Článek o Buckower See and Luch je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.