BuckongahelasInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buckongahelas. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buckongahelas, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buckongahelas a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buckongahelas. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buckongahelas! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buckongahelas, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buckongahelas (* 1750 , 1805 , také Jisti v kusech ) byl vedoucí k Lenni Lenape .

éf Lenni Lenape Buckongahelas, který se narodil v západním Ohiu v polovin 18. století, byl díky svým dovednostem vedoucím váleným éfem západního Lenni Lenape. Akoli byl pátelský k Britm, bránil se a snail se stáhnout svj lid z hlavní imigraní oblasti pro Euroameriany.

Bhem revoluní války v roce 1781 se vyhýbal americkým osadníkm ve smru na eku Miami a tímto zpsobem také unikl masakru, který v roce 1782 provedla pensylvánská milice pod vedením kesanského Lenniho Lenapeho, který tam zstal. Buckongahela's Little Turtle se pozdji pipojila a hrála dleitou roli ve válce severozápadních kmen proti postupujícím americkým silám od roku 1790. Jako náelníka si ho váili i Ameriané, protoe se vz nikdy nedopustil týrání.

Poté, co prohrál bitvu u padlých devin v roce 1794, se Buckongahelas hnval na nedostatek podpory ze strany Brit. V roce 1795 podepsal smlouvu v Greenville v Ohiu, která ukonila válku se Spojenými státy a stála zasaené kmeny obrovské pozemky. V roce 1803 uzavel ve Fort Wayne v Indian a 1804 ve Vinvennes v Indian dalí mírové smlouvy.

Buckongahelas pravdpodobn zemel v roce 1805 na Bílé ece nedaleko dneního Muncie v Indian .


Tento lánek je zaloen na lánku Buckongahelas ( memento z 1. ervence 2010 v internetovém archivu ) z bezplatné encyklopedie Indianer Wiki ( memento z 18. bezna 2010 v internetovém archivu ) a je pod Creative Commons by-sa 3.0 . Seznam autor byl k dispozici na indické Wiki ( Memento od 1. ervence 2007 v internetovém archivu ).

Opiniones de nuestros usuarios

Lucie Beran

Tento záznam na Buckongahelas mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Hubert Bendová

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Buckongahelas.

Marek Suchá

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Buckongahelas.