Buckner Stith MorrisInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buckner Stith Morris. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buckner Stith Morris, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buckner Stith Morris a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buckner Stith Morris. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buckner Stith Morris! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buckner Stith Morris, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buckner Stith Morris (narozen 19. srpna 1800 v August v okrese Bracken , Kentucky ,   16. prosince 1879 v Chicagu , Illinois ) byl americký politik . Byl starostou Chicaga v letech 1838 a 1839, ím se stal druhým lovkem, který tuto funkci zastával.

Kariéra

Po studiu práva a pijetí do advokátní komory v roce 1827 zaal Buckner Morris v této profesi pracovat od roku 1834 v Chicagu. Tam také zaloil Chicago Lyceum , první literární spolenost v nedávno zaloeném mst. Politicky vstoupil do Whigovy strany . V roce 1838 byl zvolen starostou Chicaga, aby vystídal Williama Butlera Ogdena . Tento úad zastával v letech 1838 a 1839. Poté sedl v mstské rad. V letech 1853 a 1855 psobil jako okresní soudce v Lake County .

Bhem obanské války , kterou nepodporoval, dlal titulky, kdy v roce 1864 pomáhal Konfederaním váleným zajatcm utéct. To mu vyneslo devt msíc vzení. Výsledkem bylo, e nebyl schopen vést své soukromé podnikání a musel vydret nkolik zabavení. Poté se ji politicky neobjevil. Buckner Morris zemel v Chicagu 16. prosince 1879.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Dagmar Brož

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Buckner Stith Morris, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Anna Pechová

Děkuji za tento příspěvek na Buckner Stith Morris, přesně to jsem potřeboval.

Alex Macková

Informace o proměnné Buckner Stith Morris jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.