BuckleburyInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucklebury. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucklebury, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucklebury a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucklebury. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucklebury! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucklebury, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucklebury
Farní kostel Panny Marie
Farní kostel Panny Marie
Souadnice 51 ° 26   severní íky , 1 ° 12   západní délky
Bucklebury (Anglie)
Bucklebury
Bucklebury
Obyvatelé 2116 (od roku 2011)
plocha 21,82 km² (8,42  mi² )
Hustota obyvatel: 97 obyvatel na km²
správa
Potovní msto tení
ást zem Anglie
kraj Jihovýchodní Anglie
Slavnostní kraj Berkshire
Jednotná autorita West Berkshire
Civilní farnost Bucklebury
Britský parlament Newbury (volební obvod UK)
Webové stránky: http://bucklebury.wikispaces.com

Bucklebury je mstská a civilní farnost v Berkshire v Anglii s 2066 obyvateli (2001). Bucklebury je souástí okresu West Berkshire ; je to asi 8 km severovýchodn od Newbury .

1086 Bucklebury je zmínn jako pjovací podnik v knize Domesday .

River Pang tok na severním okraji Bucklebury.

Osobnosti

webové odkazy

Commons : Bucklebury  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Magda Sedláková

Stránka se mi líbí a článek o Bucklebury je ten, který jsem hledal.

Rene Stehlíková

Tento záznam na Bucklebury mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Radim Novák

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bucklebury mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bucklebury, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bucklebury zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Ellen Kašparová

Potřeboval jsem najít něco jiného o Bucklebury, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Bucklebury se mi líbil.