Buckland River (Ovens River)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buckland River (Ovens River). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buckland River (Ovens River), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buckland River (Ovens River) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buckland River (Ovens River). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buckland River (Ovens River)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buckland River (Ovens River), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buckland River
eka Buckland na stanici Beveridges

eka Buckland na stanici Beveridges

Data
umístní Victoria , Austrálie
íní systém Murray River
Vypuste Ovens River   Murray River   Indický oceán
pvod Soutok Buckland eky východu a West Branch v Buckland Junction
36 ° 52 '30 "  S , 146 ° 52' 17"  E
pusa v Porepunkah v ece Oves Souadnice: 36 ° 41 29 "  jiní íky , 146 ° 53 55"  východní délky 36 ° 41 29 "  jiní íky , 146 ° 53 55"  východní délky
Výka úst 274  m 

délka 38,5 km v. Východní vtev eky Buckland
Malá msta Buckland

eka Buckland je pítokem eky Ovens v australském stát Victoria . On je známý pro jeho mukaení na pstruhy a pro údolí Buckland.

Bucklandova vzpoura

4. ervence 1857 dolo na ece Buckland k násilné konfrontaci mezi ínskými a evropskými prospektory . Na zlatém poli Upper Ovens ilo 6 000 prospektor v oblasti, která nyní zahrnuje msta Harrietville , Bright a Wandiligong . Velký dav, který se táhl pes oblast, zpsobil problémy a vypukla protiínská konfrontace, známá jako Buckland Riot . Bhem konfliktu tam pracovalo 500 Evropan a 2 000 nebo 2 500 ían. O tuto oblast bojovali týdny. Dolo k rvakám, loupeím a niení ínských tábor.Nkteí íané zemeli v dsledku tohoto konfliktu, ale pesná ísla nejsou známa.

Tento spor vedl k tomu, e viktoriánská vláda uzákonila pravidla pro ínskou imigraci. Tyto a dalí spory pozdji vedly k politice Bílé Austrálie .

Viz také

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. a b mapa (PDF, 97 kB) na Victoria Department of Primary Industries
  2. a b bonzle.com: Mapa eky Buckland, VIC , zobrazena 26. dubna 2010
  3. Rybaení. Vysoká zem. ( Memento na originálu z 29. dubna 2010 v Internet Archive ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. Citováno 10. dubna 2010  @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.visitvictoria.com
  4. Buckland Riot na egold.net.au Zpístupnno 10. dubna 2010

Opiniones de nuestros usuarios

Dagmar Dušek

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Buckland River (Ovens River), jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Blanka Doležalová

Děkuji za tento příspěvek na Buckland River (Ovens River), přesně to jsem potřeboval.

Petr Polák

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Buckland River (Ovens River).