Buckingham (jednotka)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buckingham (jednotka). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buckingham (jednotka), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buckingham (jednotka) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buckingham (jednotka). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buckingham (jednotka)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buckingham (jednotka), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Fyzická jednotka
Název jednotky Buckingham
Symbol jednotky
Fyzikální veliina (y) elektrický kvadrupólový moment
dimenze
Systém Elektrostatický CGS systém jednotek , jednotka systém Gaussian CGS
Pojmenoval podle David Buckingham

Buckingham ( jednotka symbol : B ), pojmenovaná po australském chemika David Buckingham , je 1963 Peter Debye pedstavil GS - pístroj na elektrické kvadrupólové okamiku . Buckingham odpovídá kvadrupólovému momentu dvou protilehlých dipólových moment po 1  Debye , které jsou od sebe vzdáleny 1  Angstrom :

S

íselná hodnota 3,33564 · 10 -40 je aproximací pesné hodnoty 10 -29 / { c }, kde { c } je íselná hodnota rychlosti svtla v jednotkách cm / s.

zdroj

Opiniones de nuestros usuarios

Jarmila Přibylová

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Buckingham (jednotka), jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Viktor Vacek

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Buckingham (jednotka), ale moc se mi líbil.

Eva Hladík

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Buckingham (jednotka) napsáno, dává hodně důvěry.