Buckingham (Buckinghamshire)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buckingham (Buckinghamshire). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buckingham (Buckinghamshire), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buckingham (Buckinghamshire) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buckingham (Buckinghamshire). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buckingham (Buckinghamshire)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buckingham (Buckinghamshire), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buckingham
Buckingham.JPG
Souadnice 52 ° 0   severní íky , 0 ° 59   západní délky
OS National Grid SP695335
Buckingham (Anglie)
Buckingham
Buckingham
Obyvatelé 12 043 (od roku 2011)
správa
Sekce PS MK
pedpona 01280
ást zem Anglie
kraj Jihovýchod
Jednotná autorita Buckinghamshire
Civilní farnost Buckingham
Britský parlament Buckingham
Webové stránky: http://www.buckingham-tc.gov.uk/

Buckingham [ bkm ] je msto na severu anglického hrabství Buckinghamshire , asi 10 km od hranic s Northamptonshire . Pvodn Buckingham byl hlavním mstem kraje; ale dnes je to Aylesbury . Msto má 12 043 obyvatel (2011).

Buckingham je domovem první z pti britských soukromých univerzit , University of Buckingham .

V blízkosti jsou msta Aylesbury , Bicester , Brackley , Milton Keynes a Towcester .

Podle msta jsou pojmenovány tyto lechtické tituly: hrab z Buckinghamu , vévoda z Buckinghamu , vévoda z Buckinghamu a Normanby , vévoda z Buckinghamu a Chandos .

Partnerská msta

Sesterskými msty Buckingham jsou Mouvaux ve francouzském oddlení Nord (od roku 2002) a Neukirchen-Vluyn v Severním Porýní-Vestfálsku (od roku 2012).

Synové a dcery

webové odkazy

Commons : Buckingham  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. ^ Úad pro národní statistiku

Opiniones de nuestros usuarios

Kristian Macek

V tomto příspěvku o Buckingham (Buckinghamshire) jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Alexandra Dušek

Pěkný článek z Buckingham (Buckinghamshire).

Jan žáková

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Buckingham (Buckinghamshire) napsáno, dává hodně důvěry.

Ivanka Dvořák

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Buckingham (Buckinghamshire).