BuckhoopgrabenInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buckhoopgraben. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buckhoopgraben, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buckhoopgraben a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buckhoopgraben. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buckhoopgraben! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buckhoopgraben, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buckhoopgraben
Výkop rybníku

Výkop rybníku

Data
Vodní zákon DE : 595661921, DE : 595661929
umístní Hamburk-Langenhorn
íní systém Labe
Vypuste Tarpenbek   Alster   Labe   Severní moe
zdroj Mezi ulicemi Buck Hoop a armáda Buck Hoop
53 ° 39 '26 "  N , 9 ° 59' 44"  O
ústa v Tarpenbek na hranici s Schleswig-Holstein souadnice: 53 ° 39 '16 "  N , 9 ° 59' 13"  E 53 ° 39 '16 "  N , 9 ° 59' 13"  E
délka 850 m
Levé pítoky Twisselwischgraben
Pravé pítoky Suckweggraben
Velká msta Hamburg
Splavný Ne
Ústí do Tarpenbeku

Ústí do Tarpenbeku

Buckhoopgraben je pítokem Tarpenbek v Hamburg-Langenhorn . Má dv stojaté vody , Suckweggraben a Twisselwischgraben . Kdysi existoval dalí pítok, Heerbuckhoopgraben , který vak postupem asu zmizel kvli vývoji.

Zaíná mezi ulicemi Buckhoop a Heerbuckhoop a vede na východ. Prochází ulicemi Buckhoop, Nettelkrögen, Tarpenwiese a Suckweg. Poté protéká rybníkem a vlévá se do Tarpenbeku na hranici se lesvicko-Holtýnskem .

webové odkazy

Commons : Buckhoopgraben  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Kompletní seznam ek v povodí Labe. (PDF) Citováno 30. ervna 2020 .
  2. Odpovdi na otázky v ádosti Waters na letiti v Hamburku. Citováno 2. kvtna 2021 .
  3. Geoportál Hamburk. Citováno 24. íjna 2020 .

Opiniones de nuestros usuarios

Eliska Blažková

Stránka se mi líbí a článek o Buckhoopgraben je ten, který jsem hledal.

Romana Musil

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Buckhoopgraben mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Buckhoopgraben, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Buckhoopgraben zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Erik Procházková

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Buckhoopgraben, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Leona Fiala

Tento záznam na Buckhoopgraben mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.