Buckenhoferv lesInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buckenhoferv les. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buckenhoferv les, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buckenhoferv les a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buckenhoferv les. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buckenhoferv les! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buckenhoferv les, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buckenhofer Forest je lesní plochy v blízkosti Buckenhof ve Stední Franky okresu Erlangen-Höchstadt .

Les o rozloze 8,79 km² je souástí Sebalder Reichswald jin od Buckenhofu , který je zase souástí Norimberského Reichswaldu .

Po dlouhou dobu byla plánována nová výstavba státní silnice 2240 jako jiní obchvat Weiher, Uttenreuth a Buckenhof pes Buckenhoferský les, ale na jae 2011 vylo najevo, e plánovaná trasa v Uttenreuthu prochází oblastí, ve které nkolik druhové plemeno (nap. devorubec). Plánování bylo nakonec zastaveno v ervnu 2012 poté, co se alternativní eení setkala s jet mením nadením.

V Buckenhoferov lese je výbh pro divoáky a nkolik studní na pitnou vodu.

Jin od Weiheru je také bývalý muniní sklad, který slouí jako vyhloubená skládka zeminy a solární park.

Viz také

Individuální dkazy

  1. Informace o oblasti na www.destatis.de, k 31. prosinci 2018 , pístup k 1. srpnu 2020.

webové odkazy

Commons : Buckenhofer Forst  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Stepan Hrušková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Buckenhoferv les, ale moc se mi líbil.

Bohdan Jaroš

Tento záznam o Buckenhoferv les bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Sabina Macek

Toto je dobrý článek o Buckenhoferv les. Poskytuje potřebné informace bez excesů.