Buckau (Buckautal)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buckau (Buckautal). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buckau (Buckautal), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buckau (Buckautal) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buckau (Buckautal). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buckau (Buckautal)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buckau (Buckautal), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buckau
komunita Buckautal
Obyvatelé : 312  (1. bezna 2002)
Zaloení : 1. bezna 2002
PS : 14793
Pedíslí : 033830
Vesnický kostel v Buckau
Vesnický kostel v Buckau

Buckau je okres obce Buckautal v okrese Potsdam-Mittelmark ve stát Braniborsko a je souástí kanceláe Ziesar . V roce 2002 se Buckau spojil s obcí Dretzen a vytvoil obec Buckautal, do které byl souasn zalenn Steinberg . Buckau se nachází na stejnojmenné ece Buckau , pítoku Havla a v pírodním parku Hoher Fläming . Ve vesnici se Krumme Bach vlévá do Buckau. Místem vede federální dálnice 107 . Název je odvozen z polského slova buk pro buk.

památky

Urenými architektonickými památkami v Buckau jsou románský kostel ze 13. století a mlýnská farma s mlýnem na bezovou rýi na ece Buckau s budovou mlýna s pístavbou sila, domem, stodolou, pilou a rohovým domem. Mlýn byl v provozu a do roku 1989. Krom toho byla fara, usedlost a starý sklad munice prohláeny za architektonické památky.

webové odkazy

  • Buckau v genealogickém adresái

Individuální dkazy

  1. Ministerstvo vnitra Brandenbursko, komunitní sdruení  ( stránka ji není k dispozici , hledejte ve webových archivechInfo: Odkaz byl automaticky oznaen jako vadný. Zkontrolujte odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate.@ 1@ 2ablona: Toter Link / www.mik.brandenburg.de  
  2. Mapa chránných oblastí v okrese Potsdam-Mittelmark, podoblast jihozápad ( memento ze 7. srpna 2011 v internetovém archivu ). Zpístupnno 7. ervna 2014.
  3. ^ Sebastian dti a Haik Thomas Porada (ed.): Brandenburg an der Havel a okolí. 2006, s. 294.
  4. Seznam památek okresu Potsdam-Mittelmark ( memento v originálu od 6. ledna 2016 do internetového archivu ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. . Pístupné 8. prosince 2013  @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.bldam-brandenburg.de

Opiniones de nuestros usuarios

Maria Sedlák

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Buckau (Buckautal).

Sebastian Doležalová

Informace o proměnné Buckau (Buckautal) jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Robert Nový

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Buckau (Buckautal).

Marie Král

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Buckau (Buckautal), ale moc se mi líbil.