Buck WilliamsInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buck Williams. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buck Williams, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buck Williams a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buck Williams. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buck Williams! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buck Williams, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Charles Linwood "Buck" Williams (narozen 8. bezna 1960 v Rocky Mount v Severní Karolín ) je americký americký basketbalový hrá, který psobil v letech 1981 a 1998 v NBA .

Kariéra

Svou kariéru v NBA zahájil v New Jersey Nets , který si jej v draftu NBA z roku 1981 vybral tetí. S The Nets zahájil vech 82 her ve své první sezón a byl zvolen All-Star pro jeho dobrý výkon, byl jmenován Rookie of the Year na konci sezóny, a tak vedl nominované do NBA All-Rookie Team . Ve své druhé sezón a poté znovu v roce 1986 dokázal zopakovat nominaci na All-Star.

1989 Williams byl peveden do Portland Trail Blazers proti Sam Bowie a draftu v prvním kole . Po sedmi letech v Portlandu nastoupil do New York Knicks jako volný hrá v roce 1996 , kde ukonil svou kariéru v lednu 1999. V dubnu 1999 se New Jersey Nets stáhl z re-ocenní jako veterán dres na jeho poest.

V letech 1994 a 1997 byl Williams prezidentem Národní asociace hrá v basketbalu .

Na zaátku sezóny 2010/11 byl Williams jedním ze tí asistent trenéra pro Portland Trail Blazers pod vedením trenéra Natea McMillana .

Styl hry

Williams byl nejlépe známý pro jeho silné obranné a odskokové výkony. Za prvních sedm let získal prmrn nejmén 11,9 doskok na hru. K dnenímu dni je s více ne 13 000 doskoky 14. hráem s nejvtím potem doskok. Ve své kariée dokázal Williams dosáhnout celkem 16 784 bod. Williams byl po celá léta nejúspnjím stelcem a odskakujícím hráem v historii Nets. V dubnu 2017 ho jako nejúspnjího stelce nahradil Brook Lopez .

webové odkazy

Commons : Buck Williams  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. ^ NN: Sít vyazená ísla. ( Memento ze dne 8. kvtna 2012 na WebCite ) Archivováno z Národní basketbalové asociace - webové stránky; New York City, NY, nedatováno 2010. Citováno 18. února 2019.
  2. Legenda Trail Blazers Buck Williams bude jmenován do týmu Nate McMillan
  3. Hrái s nejvtím potem doskok
  4. Brook Lopez pedává Bucka Williamse jako lídra kariéry v Nets

Opiniones de nuestros usuarios

Mariana Janoušková

Děkuji. Pomohl mi článek o Buck Williams.

Otto Hájek

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Buck Williams, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Viktor Filipová

Informace o proměnné Buck Williams jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.