Buck WashingtonInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buck Washington. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buck Washington, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buck Washington a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buck Washington. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buck Washington! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buck Washington, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buck Washington (* ze 16. October 1903 v Louisville (Kentucky) jako Ford Lee Washington , 31. ledna 1955 v New Yorku ) byl americký jazzový - pianista , zpvák a taneník.

Coleman Hawkins ' 78s povolený v Evrop s Buck Washington - "I Ain't Got Nobody", zaznamenaný 8. bezna 1934

Buck Washington byl taneníkem na jeviti od útlého vku a svou kariéru zahájil v roce 1917 jako partner taneníka Johna W. Subletta (Bubbles), který spolen vytvoil tým Buck & Bubbles a vystupoval v divadlech a v estrád . Oba spolen cestovali po Evrop ve 30. letech a vystupovali v rzných filmech, jako jsou Ein Häuschen im Himmel nebo Píse se rodí . Ve 30. letech si Washington vybudoval reputaci pianisty ovlivnného hrabtem Hinesem a nahrával s Louisem Armstrongemdál, jako duo trumpet-piano z roku 1930 Dear Old Southland a s Armstrongovým orchestrem My Sweet. V roce 1933 se zúastnil posledního nahrávání bluesové zpvaky Bessie Smith a v roce 1934 nahrál dua s Colemanem Hawkinsem (I Ain't Got Nobody, It Sends Me a On the Sunny Side of the Street ). V tomto roce také hrál na klavírní sólo ( Old Fashioned Love ). Buck & Bubbles nahráli nkolik titul jako duo v letech 1933 a 1936; V roce 1936 tyi písn s doprovodem kapely. V roce 1953 se John Sublett a Buck Washington rozeli; to pak njakou dobu fungovalo s Jonahem Jonesem, kdy doprovázeli komika Timmieho Rogerse .

bobtnat

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Karla Dušková

Tento záznam na Buck Washington mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Roman Mach

Informace poskytnuté o proměnné Buck Washington jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Jan Kohout

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Buck Washington.

Rene Dvořák

Tento záznam o Buck Washington bylo přesně to, co jsem chtěl najít.