Buck the WorldInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buck the World. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buck the World, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buck the World a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buck the World. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buck the World! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buck the World, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buck the World je druhé sólové album amerického rappera Young Buck . To bylo vydáno 27. bezna 2007 na etiketách G-Unit Records a Interscope .

Výroba

Na albu psobili jako výkonní producenti éfové títek Young Bucks 50 Cent a Sha Money XL . Na hudební producenti Dr. Dre , Jake One a Jazze Pha vyrobili na albu dv písn. Dalí instrumentálky pocházejí od Eminema , Lil Jon , Polow da Don , Hi-Tek , Young RJ, Craig Lane, Jiggalo, JUSTICE League, Doc McKinney, Gramps, Che Vicious, DJ Toomp, Vitamin D, Mark Batson , Tha Bizness a Key Kat .

Obal

Obal alba ukazuje Younga Bucka, který se na diváka dívá ván, s holým hrudníkem. Pozadí je tmav edé a zobrazuje ulici a domy. Ve spodní ásti obrázku je slovo Buck the World a jeho logo, písmena Y a B , v bílé barv.

Píspvky od host

Na dvanácti písních na albu jsou krom Young Buck zastoupeni i dalí umlci. Rapper Young Jeezy se podílí na písních Pocket Full of Paper a 4 Kings , na druhé z nich lze také slyet rappery TI a Pimp C. Zpvák Lyfe Jennings se na titulní skladb Buck svt ve vzhledu a hra mi to ekni do tváe je výsledkem spolupráce se duo 8Ball & MJG , a rapper Bun B . Rappei Snoop Dogg a Trick Daddy mají hostující vystoupení na Nejsem kurva Wit U! a zpvaka LaToiya Williams je uvedena v poadu U Ain't Goin 'Nowhere . Krom toho, Young Buck pracuje na dret na jeho etiket boss 50 Cent spolu zatímco na Puff Puff prsmyku na reggae hudebníka Ky-Mani Marley je podporována. Krom toho má rapper Kokane hostující píspvek k písni Haters a rappera Jazze Pha lze slyet na skladb I Know You Want Me . Chester Bennington , zpvák kapely Linkin Park , se také objeví v písni Slow Ya Roll .

Na pohební hudb Hidden Track , kterou rapuje 50 Cent, se Young Buck neúastní.

Seznam skladeb

# titul Hostující hudebník výrobce délka
1 Zatlate je zpt Young RJ, Craig Lane (Co.) 3:55
2 ekni mi to do oí 8Ball & MJG , Bun B. Jiggalo 3:40
3 Buss Yo 'Head Liga spravedlnosti 4:58
4. místo Nejsem kurva Wit U! Snoop Dogg , Trick Daddy Ahoj-tek 3:52
5 Získejte Buck Polov da Don 4:14
6. Buck the World Lyfe Jennings Jake One 3:46
7. Pomalu se val Chester Bennington Doc McKinney, Gramps 3:43
8. Vydr 50 cent Dr. Dre , Che Vicious (spolupracovník) 3:59
9 Kapsa plná papíru Mladý Jeezy DJ Toomp 3:45
10 Nenávistníci Kokane Vitamín D 4:10
11 Nikam nejde LaToiya Williams Dr. Dre, Mark Batson 3:59
12 Peníze dobré Lil Jon 4:11
13 Puff Puff Pass Ky-Mani Marley Tha bizness 4:40
14 Uklízet lovka Jake One 4:22
15 4 králové TI , Young Jeezy, Pimp C. Jazze Pha 4:52
16 vím, e m chce Jazze Pha Jazze Pha 4:45
17 Ztratit mysl Eminem 6:54
Pohební hudba ( skrytá stopa ) 50 cent, s výjimkou Young Buck Klí kat

Úspchy v ebíku a singly

Umístní graf
Vysvtlení údaj
Alba
Buck the World
  CH 87 04/08/2007 (3 týdny)
  Spojené království 94 04/07/2007 (1 týden)
  NÁS 3 14/14/2007 (16 týdn)
Nezadaní
Získejte Buck
  NÁS 87 14/14/2007 (3 týdny)

Buck the World vstoupil do amerických albových hitparád u ísla 3 14. dubna 2007 a zstal v top 200 po dobu 16 týdn. Album se dostalo také na hitparády ve Velké Británii a výcarsku na 94. a 87. míst, zatímco v Nmecku chyblo Top 100.

Jako singly to byly písn I Know You Want Me , Get Buck (USA # 87, 3 týdny) a U Is not Goin 'Nowhere oddlené.

recepce

Profesionální recenze
Prmrné hodnocení
zdroj hodnocení
Metakritický 70%
Dalí recenze
zdroj hodnocení
laut.de
Valící se kámen
vekerá muzika
Rapové recenze

Dani Fromm z webu laut.de ohodnotil Buck the World dvma z moných pti bod. Popisuje Young Bucks Rap z vtí ásti jako neuviteln nudný, zábavný a bez tempa. Naproti tomu nkteré beaty si snadno zaslouily titul Obzvlát cenné a chválen je také píspvek Snoopa Dogga. Nakonec vak album bylo z velké ásti nenápadné a dost chromé.

Individuální dkazy

  1. obal alba
  2. Zdroje graf: DE AT CH UK US
  3. Hodnocení: metacritic.com
  4. Hodnocení: laut.de
  5. Hodnocení: Rolling Stone ( Memento ze dne 29. dubna 2007 v internetovém archivu )
  6. Hodnocení: allmusic.com
  7. Recenze: RapReviews.com

Opiniones de nuestros usuarios

Nina Dušek

V tomto příspěvku o Buck the World jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Nikola Skalová

Skvělý objev tohoto článku o Buck the World a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Peter Nemec

Tento záznam o Buck the World bylo přesně to, co jsem chtěl najít.