Buck KartalianInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buck Kartalian. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buck Kartalian, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buck Kartalian a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buck Kartalian. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buck Kartalian! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buck Kartalian, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buck Kartalian (narozený 13. srpna 1922 v Detroitu , Michigan , 24. kvtna 2016 v Los Angeles , Kalifornie ) byl americký herec .

ivot

Buck Kartalian se s rodii pesthoval do New Yorku ve vku dvou let , kde se jeho otec ivil jako peka na Lower East Side . V letních msících trávil Kartalian as na letním táboe v Connecticutu , kde ji piel do styku s amatérskými herci.

Bhem druhé svtové války slouil Kartalian na torpédoborci námonictva Spojených stát v Pacifiku . Po návratu dom zaal Kartalian sportovat v newyorské tlocvin, stal se vzpraem , kulturistou a zápasníkem a úastnil se regionálních i národních soutí. Producenti na Broadwayi , zaujatí jeho postavou a pítomností, si ho také vimli, take mimo jiné získal roli Samsona ve filmu Romeo a Julie Williama Shakespeara . Nikdy nechodil na hodiny herectví.

1953 Kartalian debutoval také jako filmový herec v televizním seriálu Robert Montgomery Presents . Akoli se objevil v desítkách celoveerních film a seriál, je nejlépe známý svou rolí Gorilla Julius ve filmu Planeta opic z roku 1968. V roce 1972 pijal roli muské gorily ve tetím pokraování ánru science fiction Dobytí planety opic .

Kartalian byl ped kamerou a do roku 2006. Mezi jeho poslední produkce patí akní film The Rock z roku 1996 nebo komediální film Der Unkel vom Mars, který byl uveden o ti roky pozdji v roce 1999 .

Buck Kartalian byl enatý a ml ti dti. Jeho syn Jason Kartalian nyní pracuje jako filmový producent.

Zemel v kvtnu 2016 ve vku 93.

Filmografie (výbr)

Individuální dkazy

  1. ^ Buck Kartalian, stráce klecí v pvodní Planet opic, zemel v 93 letech

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Pavlina Kašparová

Toto je dobrý článek o Buck Kartalian. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Veronika Kraus

Skvělý příspěvek o Buck Kartalian.

Zuzana Volf

Stránka se mi líbí a článek o Buck Kartalian je ten, který jsem hledal.

Vlasta Hladík

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Buck Kartalian, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Kristyna Miková

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Buck Kartalian.