BucillyInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucilly. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucilly, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucilly a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucilly. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucilly! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucilly, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucilly
Bucilly (Francie)
Bucilly
kraj Hauts-de-France
oddlení Aisne
Okrsek Vervins
Kanton Hirson
Sdruení Spoleenství Trois Rivières
Souadnice 49 ° 53 '  severní íky , 4 ° 6'  východní délky
výka 152-236 m
plocha 12,85 km 2
Obyvatelé 193 (1. ledna 2017)
Hustota obyvatel 15 obyvatel / km 2
PS 02500
INSEE kód

Radnice (Mairie) z Bucilly

Bucilly je francouzská obec se 193 obyvateli (k 1. lednu 2017) v departementu Aisne v regionu Hauts-de-France ; patí do okrsku Vervins , kantonu Hirson a mstského sdruení Trois Rivières .

zempis

Bucilly se nachází v Thiérache poblí hranic s Belgií na Toni . Bucilly je obklopen sousedními komunitami Hirson na severu, Saint-Michel na severovýchod, Martigny na východ, Besmont na jihovýchod, Jeantes na jihu, Landouzy-la-Ville na západ a jihozápad a Éparcy na západ.

Populaní vývoj

rok 1962 1968 1975 1982 1990 1999 2006 2013
Obyvatelé 266 250 245 216 246 229 207 184
Zdroj: Cassini a INSEE

památky

  • Kláter Saint-Pierre-et-Saint-Paul, 950 od Gerbergy Lotrinské, manelky Vojtcha I. , pedevím benediktinského ádu, poté premonstrátského ádu s panstvím
  • Kostel Saint-Pierre

Osobnosti

webové odkazy

Commons : Bucilly  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Radek Přibylová

Potřeboval jsem najít něco jiného o Bucilly, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Bucilly se mi líbil.

Maria Kadlecová

Skvělý objev tohoto článku o Bucilly a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.