Buchuti GurgenidzeInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchuti Gurgenidze. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchuti Gurgenidze, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchuti Gurgenidze a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchuti Gurgenidze. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchuti Gurgenidze! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchuti Gurgenidze, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Gurgenidze 1995 Bad Liebenzell.jpg
Buchuti Gurgenidse, Bad Liebenzell 1995
Sdruení GruzieGruzie Gruzie
narozený 13. listopadu 1933
Surami , gruzínská SSR , Sovtský svaz
Zemel 23. kvtna 2008 v
Tbilisi
titul International Master (1966)
Grand Master (1970)
Nejlepí hodnocení 2540 (ervenec 1971)

Buchuti Gurgenidze ( Georgian , ruský také Bukhuti Gurgenidze ; narozený 13. listopadu 1933 v Surami , vnitní Cartia , Gruzie ; May 23, rok 2008 v Tbilisi ) byl gruzínský, bývalý sovtský , achový mistr .

Buchuti Gurgenidze získal v roce 1966 FIDE titul International Master a v roce 1970 titul Grand Master. Dvanáctkrát vyhrál individuální ampionát gruzínské SSR : 1955, 1958-1965, 1968, 1970 a 1973. V letech 1957 a 1958 zvítzil se sovtským týmem na mistrovství svta student. Pozdji trénoval nkolik pikových gruzínských hrá, vetn Maia Chiburdanidze a Nany Alexandrie . V 90. letech byl také viceprezidentem gruzínské achové federace.

ada otvor a variant je pojmenována po Buchuti Gurgenidse , napíklad varianta Gurgenidze v moderní obran , varianta Gurgenidze v obran Caro-Kann nebo varianta Gurgenidze v linii Rossolimo Sicilian.

Vítzství v turnajích

Individuální dkazy

  1. Willy Iclicki: Zlatá kniha FIDE 19242002 . Euroadria, Slovinsko, 2002, s. 75.
  2. ^ André Schulz : Na památku Bukhuti Gurgenidze. In: Chessbase.com. Chessbase.com, 13. listopadu 2018, pístup 16. listopadu 2018 .

webové odkazy

Commons : Bukhuti Gurgenidze  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Marika Zeman

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Buchuti Gurgenidze napsáno, dává hodně důvěry.

Izabela Martinková

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Buchuti Gurgenidze se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Matej Zelenková

Informace poskytnuté o proměnné Buchuti Gurgenidze jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Magda šulcová

Tento záznam o Buchuti Gurgenidze je velmi zajímavý.