BuchseeInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchsee. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchsee, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchsee a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchsee. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchsee! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchsee, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchsee
Geografická poloha District of Mecklenburg Lake District
Poloha v blízkosti pobeí Wustrow , Wesenberg
Data
Souadnice 53 ° 12 '43 "  N , 12 ° 57 '40"  E
Buchsee (Meklenbursko-Pední Pomoansko)
Buchsee
Nadmoská výka 58,9  m nad moem NHN
plocha 8,9 ha
Maximální hloubka 5 m

Buchsee je jezero v obci Wustrow v Meklenbursku Lake District . Jezero v Neustrelitz Kleinseenland má severojiní prodlouení asi 230 metr a západovýchodní rozíení asi 490 metr. Hranií s lesem Canower Heide na jihu a západ . Severní beh má jen úzký pás lesa. Jiní beh jezera je velmi strmý a vrcholí v Buchseeberg v nadmoské výce 90,8  m. NHN . Na západ od jezera je Trünnensee a severn od Kleiner See , ke kterému nemá ádné nadzemní spojení. Federální dálnice 122 vede trochu na sever od jezera

Viz také

Opiniones de nuestros usuarios

Alexander Machová

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Buchsee, ale moc se mi líbil.

Zdenka šulc

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Buchsee napsáno, dává hodně důvěry.

Zdenka Kašparová

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Buchsee, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Marika Pokorná

Děkuji za tento příspěvek na Buchsee, přesně to jsem potřeboval.