BuchpöllnitzInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchpöllnitz. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchpöllnitz, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchpöllnitz a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchpöllnitz. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchpöllnitz! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchpöllnitz, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

BW

Buchpöllnitz je vesnika patící mstu Triptis ve tvrti Saale-Orla v Durynsku .

zempis

Buchpöllnitz se nachází mezi Mühlpöllnitz a Oberpöllnitz , na jihu lemovaný elezniní tratí Saalfeld - Gera a na východ Großer Teich am Pöllnitzbach. Steinpöllnitz se nachází jin od elezniní trati .

píbh

Buchpöllnitz byl poprvé zmínn v dokumentu v roce 1814. Pravdpodobn bude píbh úzce spjat s Ober- a Mühlpöllnitzem. Buchpöllnitz byl zalenn do Triptisu 1. ervence 1950 spolen s Oberpöllnitzem.

Individuální dkazy

  1. ^ Wolfgang Kahl : První zmínka o durynských mstech a vesnicích. Manuál. 5. vylepené a výrazn rozíené vydání. Rockstuhl, Bad Langensalza 2010, ISBN 978-3-86777-202-0 , s. 44.

Opiniones de nuestros usuarios

Anton Müllerová

Myslel jsem, že už o Buchpöllnitz vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Miriam Blaha

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Buchpöllnitz.