Buchholz (Wipperfürth)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz (Wipperfürth). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz (Wipperfürth), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz (Wipperfürth) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz (Wipperfürth). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz (Wipperfürth)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz (Wipperfürth), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchholz
Výka : 208 m nad moem NN
PS : 51688
Pedíslí : 02267
Buchholz (Wipperfürth)
Buchholz

Umístní Buchholz ve Wipperfürthu

Buchholz je vesnice v obci Wipperfürth v Oberbergisches Kreis ve správním obvodu Kolín nad Rýnem v Severním Porýní-Vestfálsku ( Nmecko ).

Umístní a popis

Místo se nachází na jihozápad msta Wipperfürth v údolí Schwarzenbach na hranici s Kürten . Proud tee do Kürtener Sülz na jihu vesnice . Sousední msta jsou Grund , Unterschwarzen , Gerhardsfeld a Furth, které patí Kürtenu .

Místo patí do volebního obvodu 160, a tedy do obvodu Wipperfeld.

píbh

Toto místo je poprvé uvedeno na topografické map od roku 1893 do roku 1896. Název místa je zde ji Buchholz.

autobusová spojení

Buchholz je napojen na místní veejnou dopravu prostednictvím poboky Furth linek 426 a 427 (VRS / OVAG) v sousedním mst Furth.

Individuální dkazy

  1. Topografická správa informací TIM-online, poskytovaná okresní vládou v Kolín nad Rýnem
  2. ^ Msto Wipperfürth, veejné oznámení od ervna 2009; Pidlení ulic jednotlivým volebním obvodm
  3. ^ Historika25, Státní zemmický úad NRW, list 4909, Kürten
  4. Busnetz 2010, Oberbergischer Kreis, publikováno spoleností Verkehrsverbund Rhein-Sieg GmbH

Opiniones de nuestros usuarios

Renata Málek

Článek o Buchholz (Wipperfürth) je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Antonie Zapletalová

Informace poskytnuté o proměnné Buchholz (Wipperfürth) jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Marcel Kočí

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Buchholz (Wipperfürth).

Viktor Prokopová

Myslel jsem, že už o Buchholz (Wipperfürth) vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.