Buchholz (Visselhövede)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz (Visselhövede). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz (Visselhövede), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz (Visselhövede) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz (Visselhövede). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz (Visselhövede)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz (Visselhövede), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchholz
Zaloení : 1. bezna 1974
PS : 27374
Pedíslí : 04262
Buchholz (Dolní Sasko)
Buchholz

Umístní Buchholz v Dolním Sasku

Buchholz je okresní msto Visselhövede v okrese Rotenburg (Wümme) v Dolním Sasku .

zempis

Buchholz se nachází v severní ásti msta Visselhövede, pt kilometr severn od hlavního msta Visselhövede. Sousední msta jsou - ve smru hodinových ruiek od severu - Rosebruch , Hiddingen , Visselhövede (core msto), Jeddingen a Wittorf .

píbh

Od regionální reformy, která vstoupila v platnost 1. bezna 1974, byla díve samostatná obec Buchholz jednou z 15 lokalit ve mst Visselhövede.

politika

Starostou je Dominik Oldenburg.

Ekonomika a infrastruktura

Buchholz je daleko od hlavního provozu. Federální silnice 27 vede 16 km daleko na jihozápad. Z Bomlitzu o Visselhövede do Rotenburgu (Wümme) vede státní silnice 440 jihozápadn vzdálená dva kilometry. Federální silnice 71 z Soltau pes Neuenkirchen do Rotenburg (Wümme) provozuje osm kilometr na severovýchod.

V Buchholzu nejsou ádné názvy ulic, pouze ísla dom, která musí obyvatelé, potovníci, prodejci a návtvníci pouít pro orientaci.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Federální statistický úad (ed.): Historický obecní adresá pro Spolkovou republiku Nmecko. Zmny názv, hranic a klíových ísel v obcích, krajích a správních obvodech od 27. kvtna 1970 do 31. prosince 1982 . W. Kohlhammer GmbH, Stuttgart / Mainz 1983, ISBN 3-17-003263-1 , s. 245 .

Opiniones de nuestros usuarios

Emanuel Hrušková

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Buchholz (Visselhövede).

Blanka Kozáková

Skvělý objev tohoto článku o Buchholz (Visselhövede) a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Dana Stanková

Toto je dobrý článek o Buchholz (Visselhövede). Poskytuje potřebné informace bez excesů.