Buchholz (Pritzwalk)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz (Pritzwalk). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz (Pritzwalk), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz (Pritzwalk) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz (Pritzwalk). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz (Pritzwalk)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz (Pritzwalk), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchholz
Msto Pritzwalk
Výka : 92 m nad moem NHN
Oblast : 9,43 km²
Obyvatelé : 255  (15. srpna 2018)
Hustota obyvatelstva : 27 obyvatel / km²
Zaloení : 31. prosince 2002
PS : 16928
Pedíslí : 03395
Vesnický kostel
Vesnický kostel

Buchholz je okresní ást msta Pritzwalk v okrese Prignitz v Braniborsku .

zempis

Místo je ti kilometry jin od Pritzwalk. Sousední msta jsou Pritzwalk na severu, Neuhof a Neuhausen na severovýchod, Sarnow na východ, Boddin na jihovýchod, Seefeld na jihu, Groß Woltersdorf a Eggersdorf na jihozápad, Kuhsdorf na západ a Aufbau a Giesensdorf na severozápad .

píbh

První písemná zmínka o Buchholzu pochází z roku 1312. V nm bylo místo zaznamenáno pod kaplí Bucholdesche ped Pritzwalkem. Do roku 1816 patilo toto místo okresu Pritzwalk v provincii Prignitz ; Souástí Kurmark ásti se Mark Brandenburg a pak piel do okresu Ostprignitz . Od roku 1952 patil Buchholz do tvrti Pritzwalk v Postupimi . Od 6. prosince 1993 je toto místo souástí dneního okresu Prignitz.

Od zaloení 31. prosince 2002 je Buchholz okresem Pritzwalk. V té dob zde ilo 483 obyvatel.

Budovy

Seznam architektonických památek v Pritzwalk obsahuje dva záznamy o své místo. Vetn vesnického kostela Buchholz, postaveného na zaátku 14. století.

Na jih od Buchholzu provozuje Deutsche Telekom AG vysíla pro VHF rádio . Jako nosi antény se pouívá ocelový píhradový stoár vysoký 163 metr.

literatura

  • Georg Dehio : Brandenburg . Poádá Gerhard Vinken a dalí; pes a exp. Barbara Rimpel. In: Handbook of German Art Monuments . 2. vydání. Deutscher Kunstverlag, Berlín / Mnichov 2012, ISBN 978-3-422-03123-4 , s. 170 .
  • Historický místopisný seznam Brandenburg - 1. ást - Prignitz - A-M . Úpravy provedené spoleností Lieselott Enders . In: Klaus Neitmann (ed.): Publikace Brandenburgisches Landeshauptarchiv (Státní archiv Potsdam) - svazek 3 . Zaloil Friedrich Beck . Nakladatelství Klaus-D. Becker, Potsdam 2012, ISBN 978-3-88372-032-6 , str. 109 ff .

webové odkazy

Commons : Buchholz  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Hlavní stanovy msta Pritzwalk . 17. ervna 2015, § 1 odst. 3 rozloha msta, s. 1 ( daten.verwaltungsportal.de [PDF; 3.2 MB ; zpístupnno 21. srpna 2018]).
  2. Stadtverwaltung Pritzwalk - Obanský úad (vyd.): Údaje o potu obyvatel msta Pritzwalk. Ke dni 15. 8. 2018 . Pritzwalk 15. srpna 2018.
  3. ^ Msto Pritzwalk - okresy podle § 45 mstské ústavy - obytné prostory. In: service.brandenburg.de. Ministerstvo vnitra a místních vcí spolkové zem Braniborsko, zpístupnno 20. srpna 2018 .
  4. Brandenburg Prohlíe státního przkumu a informace o geografické základn Brandenburg (LGB)
  5. ^ Neitmann (ed.): Historický místní slovník pro Brandenburg - 1. ást - Prignitz - A - M. 2012, s. 109.
  6. Braniborské ministerstvo vnitra: sdruení Spoleenství. Citováno 23. dubna 2018 .

Opiniones de nuestros usuarios

Vaclav šimková

Tento záznam na Buchholz (Pritzwalk) mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Vladimir Kohout

Informace o proměnné Buchholz (Pritzwalk) jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Silvie Matoušek

Potřeboval jsem najít něco jiného o Buchholz (Pritzwalk), což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Buchholz (Pritzwalk) se mi líbil.

Petra Nová

Konečně článek o Buchholz (Pritzwalk), který se snadno čte.