Buchholz (poblí Stadthagen)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz (poblí Stadthagen). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz (poblí Stadthagen), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz (poblí Stadthagen) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz (poblí Stadthagen). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz (poblí Stadthagen)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz (poblí Stadthagen), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

erb Mapa Nmecka
Erb chybí
Pomoc na erbu
Buchholz (poblí Stadthagen)
Mapa Nmecka, zvýraznna poloha obce Buchholz

Základní data
Stát : Dolní Sasko
Kraj : Schaumburg
Spolená obec : Eilsen
Výka : 96 m nad moem NHN
Oblast : 1,76 km 2
Obyvatelé: 761 (31. prosince 2019)
Hustota obyvatelstva : 432 obyvatel na km 2
PS : 31710
Pedíslí : 05751
SPZ : SHG, RI
Klí komunity : 03 2 57 008
Adresa
mstské správy:
Bückebergstrasse 26
31710 Buchholz
Webové stránky : www.buchholz-schaumburg.de
Starosta : Hartmut Krause (komunita voli v Buchholz -WiB-)
Umístní obce Buchholz v okrese Schaumburg
Nordrhein-Westfalen Landkreis Hameln-Pyrmont Landkreis Nienburg/Weser Region Hannover Ahnsen Apelern Auetal Auhagen Bad Eilsen Bad Nenndorf Beckedorf Bückeburg Buchholz (bei Stadthagen) Hagenburg Haste Heeßen Helpsen Hespe Heuerßen Hohnhorst Hülsede Lauenau Lauenhagen Lindhorst Lüdersfeld Luhden Meerbeck Messenkamp Niedernwöhren Nienstädt Nordsehl Obernkirchen Pohle Pollhagen Rinteln Rodenberg Sachsenhagen Seggebruch Stadthagen Suthfeld Wiedensahl Wölpinghausenmapa
O tomto obrázku

Buchholz je místo v okrese Schaumburg v Dolním Sasku a jako obec je souástí obce Eilsen .

zempis

Komunita se nachází v pírodním parku Weserbergland Schaumburg-Hameln mezi Minden a Hameln.

Djiny

Nyní oputný Meierhof Henkhausen, který byl postaven ped rokem 1000, je povaován za pvod Buchholzu. Jako dalí majitel soudu je Thom Bockholtze poprvé zaznamenán v roce 1551 úedníkem hrabcí vlády. Od roku 1648 patil Buchholz do nov vytvoeného státu Schaumburg-Lippe.

politika

Rada komunity se skládá z devíti len rady.

CDU SPD WiB * celkový
2006 1 sedadlo 3 sedadla 5 míst 9 míst
2011 1 sedadlo 2 sedadla 6 míst 9 míst
2016 1 sedadlo 2 sedadla 6 míst 9 míst

(Stav: místní volby 11. záí 2016) * Hlasovací komunita v Buchholzu

Starostou je Hartmut Krause (WiB).

Ekonomika a infrastruktura

Osobnosti

  • Karl Meier (narozený 19. ervence 1902 v Buchholzu; 4. prosince 1989 ve Stadthagenu), politik (KPD), len Reichstagu

webové odkazy

Commons : Buchholz  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Státní statistický úad Dolní Sasko, regionální databáze LSN-Online, tabulka 12411: Aktualizace populace k 31. prosinci 2019  (k tomu nápovda ).
  2. Historie spolenosti Buchholz ( Memento v originálu od 23. záí 2015 do Internetového archivu ) Info: archiv odkaz byl automaticky vloen a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate.  @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.buchholz-schaumburg.de

Opiniones de nuestros usuarios

Stanislav Svoboda

Potřeboval jsem najít něco jiného o Buchholz (poblí Stadthagen), což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Buchholz (poblí Stadthagen) se mi líbil.

Zuzana šindelářová

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Buchholz (poblí Stadthagen).