Buchholz (Petershagen)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz (Petershagen). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz (Petershagen), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz (Petershagen) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz (Petershagen). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz (Petershagen)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz (Petershagen), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchholz
Výka : 35 m nad moem NN
Oblast : 2,27 km²
Obyvatelé : 138  (31. prosince 2008)
Hustota obyvatelstva : 61 obyvatel / km²
Zaloení : 1. ledna 1973
PS : 32469
Pedíslí : 05765
mapa
Umístní Buchholz v Petershagenu

Buchholz je okres Petershagen ve tvrti Minden-Lübbecke ve východním Vestfálsku .

zempis

Je na sever od centra msta ; na východ hranií Buchholz s Weserem , na severu a západ s okresem Nienburg v Dolním Sasku a na jihu s okresem Großenheerse.

Djiny

Do obecní reorganizace 1. ledna 1973 se jednalo o samostatnou obec Buchholz tvereních kilometr s celkovým potem piblin 2,27 157 obyvatel (31. prosince 1972) a byla souástí kanceláe Petera Hagena v Mindenu . 31. prosince 2008 ml Buchholz 138 obyvatel.

politika

Obyvatelstvo Buchholz zastupuje v rad a správ msta Petershagen od roku 1973 starosta, kterého volí rada msta Petershagen na základ výsledku voleb.

Carsten Böttcher je starostou.

spolenosti

  • Buchholz kulturní komunita
  • Heimatverein Buchholz
  • Venkovské eny Buchholz
  • Místní zemdlské sdruení Buchholz

webové odkazy

Msto Petershagen

Individuální dkazy

  1. Martin Bünermann, Heinz Köstering: Obce a okresy po mstské územní reform v Severním Porýní-Vestfálsku . Deutscher Gemeindeverlag, Kolín nad Rýnem 1975, ISBN 3-555-30092-X , str. 117 .

Opiniones de nuestros usuarios

Aneta šťastná

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Buchholz (Petershagen), je to velmi dobrá volba.

Miroslav Nováková

Záznam o Buchholz (Petershagen) pro mě byl velmi užitečný.

Josefa šimek

Toto je dobrý článek o Buchholz (Petershagen). Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Renata Janků

Myslel jsem, že už o Buchholz (Petershagen) vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.