Buchholz (Nordhausen)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz (Nordhausen). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz (Nordhausen), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz (Nordhausen) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz (Nordhausen). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz (Nordhausen)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz (Nordhausen), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchholz
Výka : 320 m nad moem NHN
Oblast : 2,62 km²
Obyvatelé : 214  (31. prosince 2017)
Hustota obyvatelstva : 82 obyvatel / km²
Zaloení : 6. ervence 2018
PS : 99734
Pedíslí : 03631
Bielen Buchholz (Nordhausen) Herreden Hesserode Hochstedt Hörningen Krimderode Leimbach Petersdorf Rodishain Rüdigsdorf Kernstadt Nordhausen Salza Steigerthal Steinbrücken Stempeda Sundhausenmapa
O tomto obrázku
Umístní Buchholz v Nordhausenu

Buchholz (také Buchholz / Harz nebo Buchholz nedaleko Nordhausen ) je okres msta Nordhausen v okrese Nordhausen v Durynsku .

umístní

Buchholz se nachází na Landesstraße 1037, která vede ze Stolbergu a vede do Nordhausenu, na severu je Herrmannsacker a na jihu hora Alter Stolberg v podhí pohoí Harz .

Djiny

Buchholz byl poprvé zmínn v dokumentu v roce 1312. Místní farmái byli v 50. letech nuceni kolektivizováni a po pádu zdi zaloili Agrargenossenschaft Buchholz eG

6. ervence 2018 byl Buchholz zalenn do msta Nordhausen. Starostou okresu je Thomas Gerlach od 5. záí 2018.

Poslední obecní zastupitelstvo

Poslední obecní rada v Buchholzu se skládala ze esti len rady:

(Stav: místní volby 25. kvtna 2014)

Poslední starostkou byla Monika Wüstemann.

Kultura a památky

Hallv kostel sv. Martina je jednou z památek Buchholzu .

Pírodní památky

V bezprostední blízkosti vesnice se nachází Velký Buchholzv závrt , trychtý vytvoený v dsledku podzemního vyluhování soli nebo sádry náhlým zhroucením na zemský povrch. V Buchholzu je také rozbitá diabáze . V nmeckém pouití je diabase termín pouívaný k popisu geologicky starých, vtinou variských, anchimetamorfních, zelených výpotkových hornin pvodn tholeiticko-ediového sloení.

Historické památky

Od roku 1984 si stéla na návsi pipomíná obti pochodu smrti 400 vz vnjího velení koncentraního tábora Rottleberode , který v dubnu 1945 projídli vesnicí lenové SS .

webové odkazy

Commons : Buchholz (Thuringia)  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. ^ Wolfgang Kahl: První zmínka o durynských mstech a vesnicích. Manuál. Verlag Rockstuhl, Bad Langensalza, 2010, ISBN 978-3-86777-202-0 , s. 44
  2. https://www.nnz-online.de/news/news_lang.phpArtNr=241377
  3. Durynské sdruení pronásledovaných nacistického reimu - Sdruení antifaist a studijní skupina nmeckého odboje 1933-1945 (ed.): Heimatgeschichtlicher Wegweiser na místa odporu a perzekuce 1933-1945, série: Heimatgeschichtliche Wegweiser Svazek 8 Thüringen, Erfurt 2003 , ISBN 3- 88864-343-0

Opiniones de nuestros usuarios

Stepan Zeman

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Buchholz (Nordhausen), ale moc se mi líbil.

Miloslav šmídová

Tento záznam o Buchholz (Nordhausen) bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Matej švecová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Buchholz (Nordhausen) napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Romana Valentová

Děkuji. Pomohl mi článek o Buchholz (Nordhausen).