Buchholz (Hückeswagen)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz (Hückeswagen). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz (Hückeswagen), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz (Hückeswagen) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz (Hückeswagen). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz (Hückeswagen)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz (Hückeswagen), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchholz
Výka : 340 m nad moem NN
PS : 42499
Pedíslí : 02192
Buchholz (Hückeswagen)
Buchholz

Umístní Buchholz v Hückeswagen

Pohled na msto Buchholz
Pohled na msto Buchholz

Buchholz je vesnice v Hückeswagen v Oberbergischer Kreis ve správním obvodu Kolín nad Rýnem v Severním Porýní-Vestfálsku v Nmecku .

Umístní a popis

Buchholz se nachází na severu Hückeswagenu na spolkové dálnici 483 (B483) mezi Hückeswagen a Linde . Dalí sousední msta jsou pou , Funkenhausen , Frohnhausen a Mickenhagen . Jin od Buchholzu se tyí potok Frohnhauser Bach .

Djiny

V roce 1484 bylo toto místo poprvé zmínno v církevních útech. Hláskování první zmínky: tom Bockholt . V 18. století toto místo patilo Bergisches Amt Bornefeld-Hückeswagen .

V obci lexikon pro provincii Porýní v roce 1885 jsou uvedeny ti domy s 37 obyvateli. V té dob patilo toto místo venkovské komunit Neuhückeswagen v okrese Lennep . V roce 1895 zde byly ti domy s 25 obyvateli, v roce 1905 ti domy a 24 obyvatel.

Turistické a cyklistické stezky

Vesnicí vedou následující turistické stezky:

Individuální dkazy

  1. ^ Klaus Pampus: První dokumentární pojmenování Oberbergischerových míst (= píspvky k historii Oberbergischen. Speciální sv. 1). Oberbergische Department 1924 eV of the Bergisches Geschichtsverein, Gummersbach 1998, ISBN 3-88265-206-3 .
  2. ^ Královský statistický úad (Prusko) (ed.): Encyklopedie Spoleenství pro provincii Porýní. Na základ materiál ze sítání lidu z 1. prosince 1885 a dalích oficiálních zdroj (= encyklopedie Spoleenství pro Pruské království. Sv. 12, ZDB- ID 1046036-6 ). Vydavatelství Královského statistického úadu, Berlín 1888.
  3. ^ Královský statistický úad (Prusko) (ed.): Encyklopedie Spoleenství pro provincii Porýní. Na základ materiál ze sítání lidu z 1. prosince 1895 a dalích oficiálních zdroj (= komunitní encyklopedie pro Pruské království. Sv. 12). Vydavatelství Královského statistického úadu, Berlín 1897.
  4. ^ Královský statistický úad (Prusko) (ed.): Encyklopedie Spoleenství pro provincii Porýní. Na základ materiál ze sítání lidu z 1. prosince 1905 a dalích oficiálních zdroj (= encyklopedie komunity pro Pruské království. Sv. 12). Nakladatelství Královského statistického úadu, Berlín 1909.

Opiniones de nuestros usuarios

Milan Vanková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Buchholz (Hückeswagen) napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Denis Pavlíčková

Potřeboval jsem najít něco jiného o Buchholz (Hückeswagen), což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Buchholz (Hückeswagen) se mi líbil.

Irena Havlová

Myslel jsem, že už o Buchholz (Hückeswagen) vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.