Buchholz (Dithmarschen)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz (Dithmarschen). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz (Dithmarschen), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz (Dithmarschen) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz (Dithmarschen). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz (Dithmarschen)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz (Dithmarschen), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

erb Mapa Nmecka
Erb obce Buchholz
Buchholz (Dithmarschen)
Mapa Nmecka, zvýraznna poloha obce Buchholz

Základní data
Stát : Schleswig-Holstein
Kruh : Dithmarschen
Kancelá : Burg-Sankt Michaelisdonn
Výka : 34 m nad moem NHN
Oblast : 14,55 km 2
Obyvatelé: 998 (31. prosince 2019)
Hustota obyvatelstva : 69 obyvatel na km 2
PS : 25712
Pedíslí : 04825
SPZ : HEI, MED
Klí komunity : 01 0 51012
Adresa správy kanceláe: Holzmarkt 7
25712 Burg
Webové stránky : www.buchholz-dithmarschen.de
Starosta : Eggert Braasch (sdílený byt)
Umístní obce Buchholz v okrese Dithmarschen
mapa

Buchholz je obec na jihovýchod okresu Dithmarschen ve lesvicku-Holtýnsku . Krom Buchholzu se v obci nacházejí také lokality Buchholzermoor a Stubbenberg.

zempis

umístní

Komunita se nachází na státní silnici 139 mezi Kuden a Burgem v Dithmarschenu .

Sousední komunity

Sousední komunity jsou spoleenství Quickborn , Brickeln a Burg (Dithmarschen) (ob v okrese Dithmarschen), Ecklak (v okrese Steinburg ) a Kuden (v okrese Dithmarschen ), zaínající ve smru hodinových ruiek na severu .

píbh

1. dubna 1934 byla farnost Burg rozputna. Vechna jejich vesnická spoleenství, vesnická spoleenství a farmái se stali nezávislými komunitami / venkovskými komunitami, vetn Buchholz.

politika

Zastoupení Spoleenství

Z jedenácti kesel v mstské rad má CDU od místních voleb v roce 2018 pt kesel a volební komunita PS má est. SPD zastavena v roce 2018.

erb

Blazon : tvrtletí. 1 a 4 ve stíbe zakoenný zelený listnatý strom, 2 a 3 zelen ve stíbrném bukovém listu.

Postavy erbu obce Buchholz ukazují název místa na obrázku mluvící, piem stromy vyjadují devo ve smyslu les a listy pesnji oznaují, ze kterých strom se les pednostn skládá, jmenovit ervené buky . Z hlediska historie jejího vzniku se název vrací k existenci rozsáhlých listnatých les, které formovaly tuto krajinnou oblast ped osídlením. Stejn jako dnes je dominantním druhem buk , zejména buk lesní .

památky

provoz

Pochod ára dotkne obcí v severozápadu; dalí zastávkou je Burg (Dithm) .

webové odkazy

Commons : Buchholz  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Severní statistický úad - Populace obcí ve lesvicku-Holtýnsku 4. tvrtletí 2019 (soubor XLSX) (aktualizace zaloená na sítání lidu z roku 2011) (k tomu nápovda ).
  2. Schleswig-Holstein topografie. Vol.2: Boren - Ellerau . Flying-Kiwi-Verl. Junge, Flensburg 2002, ISBN 978-3-926055-68-2 , s. 156 ( dnb.de [pístup 11. ervna 2020]).
  3. Státní statistický úad lesvicko-Holtýnsko (ed.): Populace komunit ve lesvicku-Holtýnsku 1867-1970 . Státní statistický úad Schleswig-Holstein, Kiel 1972, str. 250 .
  4. Schleswig-Holsteinv mstský erb

Opiniones de nuestros usuarios

Stanislav čížková

Potřeboval jsem najít něco jiného o Buchholz (Dithmarschen), což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Buchholz (Dithmarschen) se mi líbil.

Simon Zapletal

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Buchholz (Dithmarschen).