Buchholz (Dessau-Roßlau)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz (Dessau-Roßlau). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz (Dessau-Roßlau), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz (Dessau-Roßlau) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz (Dessau-Roßlau). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz (Dessau-Roßlau)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz (Dessau-Roßlau), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Reliéfní mapa: Sasko-Anhaltsko
popisova
Buchholz
Zvtit-clip.png
Sasko-Anhaltsko

Buchholz je pírodní rezervace v nezávislém mst Dessau-Roßlau v Sasku-Anhaltsku .

Pírodní rezervace s registraním íslem NSG 0094 má rozlohu 40,24  ha . Je souástí oblasti FFH Rossel, Buchholz a Streetzer Busch severn od Roßlau a je obklopeno chránnou krajinnou oblastí Roßlauer Vorfläming. Území je pod ochranou od 1. kvtna 1961 (datum regulace: 30. bezna 1961). Odpovdným niím orgánem pro ochranu pírody je msto Dessau-Roßlau.

Pírodní rezervace se nachází severovýchodn od Roßlau mezi Mühlstedt a Thießen v pírodním parku Fläming . Chrání ást Rossel a pilehlé údolí na severozápad. Na severozápadním behu je Rossel doprovázen vlhkými loukami s kovinatou vegetací . Krom toho existuje lom lesy v podob ostice-ole lesa s dlouhotrvající ostice , bainy ostice a falené cypergrass brány a ernou tee, ole-popela lese s reálnou tuebník , lesní hvzda ptaince , märzenbecher a trávníkem curmuds . Na mírn vyích polohách rostou dubov -habrové lesy s koenovými upinami a ptaemi na místech bohatých na iviny, které pecházejí do dubového bízy s plísní bízy , rakytníku , píaly a nmeckého zimolezu na místech s mén ivinami . Krom toho zde rostou nepvodní stromy jako borovice , smrk , ervený dub a ervený buk .

Rossel je stanovitm mihule potoní , potonice a pstruha potoného . Lesy jsou stanovitm mnoha pták. Zvlátními rysy jsou konipas edý a sova obecná, které se vyskytují v oblasti Rossel.

Pírodní rezervace je na západ ohraniena elezniní tratí Wiesenburg-Roßlau a na severozápad zemdlskou dráhou . K chránné oblasti piléhají hlavn zemdlské oblasti . Do pírodní rezervace jsou zahrnuty dv zemdlsky vyuívané oblasti na okraji Buchholzu.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Peter Petr

Tento záznam na Buchholz (Dessau-Roßlau) mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Katarina Svoboda

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Buchholz (Dessau-Roßlau).

Mia Danková

Stránka se mi líbí a článek o Buchholz (Dessau-Roßlau) je ten, který jsem hledal.

Marta Prokopová

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Buchholz (Dessau-Roßlau), je to velmi dobrá volba.