Buchholz (Büllingen)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz (Büllingen). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz (Büllingen), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz (Büllingen) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz (Büllingen). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz (Büllingen)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz (Büllingen), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchholz
Buchholz (Lutych)
Buchholz (50 ° 22  23  severní íky, 6 ° 19  6  východní délky)
Buchholz
Stát : BelgieBelgie Belgie
Region : Valonsko
Provincie : Liege
Okres : Verviers
Obec : Büllingen
Souadnice : 50 ° 22   severní íky , 6 ° 19   východní délky
Obyvatelé: 9
Výka: 620  m

Buchholz je vesnika ve velké vesnici Büllingen v nmecky mluvícím spoleenství (DG) na dalekém východ Belgie . Buchholz má 9 obyvatel, kteí jsou rozloeni do 4 domácností. Je to asi 6 kilometr jihovýchodn od hlavního msta Büllingen a asi 2 kilometry západn od nmeckých hranic.

Individuální dkazy

  1. buellingen.be: [1] , zpístupnno 18. íjna 2017

Opiniones de nuestros usuarios

Anita Lišková

Tento záznam o Buchholz (Büllingen) je velmi zajímavý.

Simona Tesařová

Myslel jsem, že už o Buchholz (Büllingen) vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Adriana Janoušek

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Buchholz (Büllingen).