Buchholz (Bedburg)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz (Bedburg). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz (Bedburg), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz (Bedburg) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz (Bedburg). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz (Bedburg)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz (Bedburg), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchholz byl okres Bedburg v okrese Rhein-Erft v Severním Porýní-Vestfálsku . V roce 1982 byla obec pemístna do Bedburg-West spolu s nkolika dalími meními vesnicemi, aby uvolnila místo pro povrchový dl Fortuna-Garsdorf, a poté vytena .

V Buchholzu se nacházela kaple sv. Antonia, která byla také postavena v míst pesídlení v Bedburgu-západ. Po dlouhou dobu byla ve vesnici také jednotriední vesnická kola, kam chodil do koly Jakob Heinen, otec knze a pedagog dosplých Anton Anton Heinen , po kterém je dnes pojmenováno mnoho kol.

V Morken-Harff (nový) poblí Kasteru bylo zapoítáno celkem 5 pesídlenc z Belmen, Winkelheim a Buchholz.

Dnes nové místo pipomíná kaple Antonius, pamtní deska a ulice Buchholzerstraße. Naposledy bylo ve staré vesnici napoítáno 83 lidí. Obec mla do doby pesídlení pvodn 349 obyvatel.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Hubert Klemmer: Morken-Harff. Dokumentace místa pemístní . Vyd.: Vrchní okresní editel Erftkreis, kolní správy a kulturního úadu ve spolupráci s mstem Bedburg / Erft (=  vesnice v tební oblasti rýnského hndého uhlí . Svazek 1 ). Rheinland-Verlag, Pulheim-Brauweiler 1982, ISBN 3-7927-0708-X .

Opiniones de nuestros usuarios

Gabriel Vaněk

Tento článek o Buchholz (Bedburg) mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Vladislava Stejskal

Tento záznam na Buchholz (Bedburg) mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Andrej Hanáková

Skvělý příspěvek o Buchholz (Bedburg).

Vanessa Přibyl

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Buchholz (Bedburg) napsáno, dává hodně důvěry.

Anita Suchá

Informace poskytnuté o proměnné Buchholz (Bedburg) jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.