Buchholz BE



Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchholz BE. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchholz BE, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchholz BE a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchholz BE. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchholz BE! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchholz BE, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

BE je zkratka pro kanton Bern ve výcarsku a pouívá se, aby nedolo k zámn s jinými polokami v názvu Buchholz .

Buchholz (také hláskovaný Buechholz ) je okres Thun ve výcarsku .

zempis

Buchholz se nachází na západním okraji obce Thun. Sousedí se Schorenem na jihovýchod , Neufeldem na severovýchod , Allmendingenem na severozápad (oddleným nezastavnou zemí) a Burgerwaldem protínaným dálnicí A6 na západ / jihozápad .

Buchholz prakticky rostl spolen se sousedními okresy Schoren a Neufeld , ale zachoval si charakter zemdlské vesnice.

Djiny

V okolí dnení vesnice byly objeveny etné nálezy z neolitu a doby bronzové . Jméno Buchholz bylo poprvé zmínno v dokumentu v roce 1287 jako místní název; Píjmení von Buchholz, které je doloeno ji pro rok 1240, je jet starí. Buchholz patil k obci Strättligen , která byla zalenna do msta Thun v roce 1920 .

památky

literatura

  • Louis Hänni : Strättligen . Schaer Verlag, Thun 1997, s. 149 a násl.

Opiniones de nuestros usuarios

Gustav Bureš

Myslel jsem, že už o Buchholz BE vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Oto Straková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Buchholz BE napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Nikola žák

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Buchholz BE.

Julia Kovářová

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Buchholz BE napsáno, dává hodně důvěry.

Alexandr Dostál

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Buchholz BE mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Buchholz BE, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Buchholz BE zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.