Buchhof (Mittelneufnach)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchhof (Mittelneufnach). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchhof (Mittelneufnach), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchhof (Mittelneufnach) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchhof (Mittelneufnach). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchhof (Mittelneufnach)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchhof (Mittelneufnach), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchhof
komunita Mittelneufnach
Obyvatelé : 26  (25. kvtna 1987)
PS : 86868
Pedíslí : 08262

Buchhof je okres obce Mittelneufnach v okrese Augsburg v Bavorsku . Vesnika je asi dva kilometry jihozápadn od Mittelneufnach.

Architektonické památky

Viz: Seznam architektonických památek v Buchhofu

  • Polní kaple z 18. století

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Bavorský státní úad pro statistiku a zpracování dat (vyd.): Oficiální místní adresá Bavorska, územní stav: 25. kvtna 1987 . Vydání 450 lánk o statistikách Bavorska. Mnichov listopad 1991, DNB  94240937X , s. 392 ( digitalizovaná verze ).

Opiniones de nuestros usuarios

Nikol Matějková

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Buchhof (Mittelneufnach).

Elena Dvořák

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Buchhof (Mittelneufnach) napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Aneta Pavelka

V tomto příspěvku o Buchhof (Mittelneufnach) jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Alena Soukupová

Tento článek o Buchhof (Mittelneufnach) mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.