Buchhof (Abensberg)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchhof (Abensberg). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchhof (Abensberg), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchhof (Abensberg) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchhof (Abensberg). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchhof (Abensberg)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchhof (Abensberg), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Einöde Buchhof je okres msta Abensberg v okrese Kelheim v Dolním Bavorsku .

umístní

The Wasteland leí na severním úboí dlouhém svahu, vedoucí dol do údolí Dunaje , který je jednou z posledních úpatí Jura kopcovitý terén, který zde koncích . Prlom v Weltenburg Danube se nachází 2 km na sever. ezno je asi 35 km na severovýchod, Ingolstadt 40 km na západ. Mnichov je asi 95 km jin od msta.

píbh

V blízkosti pustiny, která byla souástí farního sálu Holzharlanden, bylo nalezeno zhruba 100 dobe zachovaných mohylových kopc ze stední doby bronzové a doby haltatské . Pomocí letecké archeologie bylo také moné urit rozloení ímského panství poblí Buchhofu .

Pustina se poprvé objevila v dokumentech kolem roku 731. Na konci 9. století byl jako majitel známý lechtic Winicho, který panství prodal biskupovi Ambrichovi z Regensburgu (864-891), co znamenalo , e zstalo v drení regensburského klátera po více ne 3 století.

V prbhu staletí byl Gut Buchhof opakovan ve vlastnictví opatství Weltenburg . Abbot Herwig (1294-1323) získala majetek pro kláter poprvé. V roce 1587 byl znovu prodán. Poté, co byl bhem ticetileté války z velké ásti znien, byl kláterem odkoupen za 50 zlatých a obnoven opatem Mathiasem Abelinem (16261659). V prbhu sekularizace byl majetek vydraen 28. kvtna 1804 a získal jej rodina Plank. V roce 1914 byl bývalý kláterní majetek prodán. Vyuil této píleitosti a opat Maur Maur Weingart (19131923) získal tento starý majetek weltenburských mnich zpt do klátera.

Ekonomika a infrastruktura

V souasné dob je na statku provozována restaurace Weltenburger Vinothek. Rozsáhlá nemovitost o rozloze piblin 200 hektar ji není spravována samotným kláterem Weltenburg, ale pronajata.

Individuální dkazy

  1. a b Georg Rieger, Kelheimer Heimatbuch pro msto a okres Kelheim, strany 56, 57, 342, 345, vyd. 1953
  2. ^ Rainer Christlein - Otto Braasch, Das unterirdische Bayern, Konrad Theiss Verlag Stuttgart, strana 194, ed. 1982
  3. a b c d e Benediktinské opatství Weltenburg, Festschrift k oslavám 150. výroí u píleitosti pestavby klátera, strany 95 a dalí, ed. 1992
  4. a b Kloster Weltenburg, výatek z historie klátera, strana 30, Verlag Friedrich Pustet Regensburg

Opiniones de nuestros usuarios

Dominik Holub

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Buchhof (Abensberg) se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Dorota Svoboda

Tento záznam o Buchhof (Abensberg) bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Marta Matoušek

Skvělý příspěvek o Buchhof (Abensberg).

Ivanka Bureš

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Buchhof (Abensberg) mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Buchhof (Abensberg), ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Buchhof (Abensberg) zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.