Buchenhofen (okres)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchenhofen (okres). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchenhofen (okres), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchenhofen (okres) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchenhofen (okres). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchenhofen (okres)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchenhofen (okres), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Wuppertalský erb
Buchenhofen (16),
okres Wuppertal
Umístní tvrti Buchenhofen ve tvrti Elberfeld-West
Souadnice 51 ° 13 '31 "  N , 7 ° 6 '17"  E
výka 131  m nad moem NHN
plocha 0,88 km²
Obyvatelé 53 (31. prosince 2016)
Hustota obyvatel 60 obyvatel / km²
Podíl cizinc 17,0% (31. prosince 2016)
PS 42329
pedpona 0202
Mstská ást Elberfeld-West
Dopravní spojení
autobus 605
Zdroj: Wuppertalské statistiky - prostorová data

Buchenhofen rezidenní tvrti v Wuppertal je jednou ze sedmi okres v okrese Elberfeld-West .

zempis

Obytná tvr o rozloze 0,88 km², kterou protéká Wupper, je osídlena pouze ídce Buchenhofen a Hofschaft In der Rutenbeck a je z velké ásti obsazena mstskou istírnou odpadních vod Buchenhofen provozovanou Wupperverband . Vedle, na druhé stran Wuppertalu, je istírna odpadních vod Rutenbeck provozovaná spoleností Bayer HealthCare a v ústí potoka Rutenbeck , farma pro mláde Rutenbeck , vzdlávací zaízení msta Wuppertal. Vedle farmy pro mláde je zachovalý hrázdný Rutenbeck,

Obytnou oblastí proezávaly státní silnice L 74 a L 418 . Krom istíren odpadních vod je nejdleitjí oblastí podnikání v obytné oblasti jatka se specializací na jehní maso .

V první polovin 20. století byl Wupper pehradn v Buchenhofenu ve vyrovnávacím rybníku Buchenhofen .

etymologie

Etymologický pvod starého místního názvu Buchenhofen sahá a do názvu farmy in den Buchen, panství pocházelo v roce 1890 z Vohwinkelu do Elberfeldu .

Individuální dkazy

  1. ^ Wolfgang Stock: Wuppertal názvy ulic . Thales Verlag, Essen-Werden 2002, ISBN 3-88908-481-8

webové odkazy

Commons : Buchenhofen (Quartier)  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Natalie Janeček

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Buchenhofen (okres), je to velmi dobrá volba.

Daniel Králová

Článek o Buchenhofen (okres) je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Stanislava černá

V tomto příspěvku o Buchenhofen (okres) jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.