Buchenhagen (Baunatal)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchenhagen (Baunatal). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchenhagen (Baunatal), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchenhagen (Baunatal) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchenhagen (Baunatal). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchenhagen (Baunatal)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchenhagen (Baunatal), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchenhagen byla komunita s krátkým ivotem v severní hesenské tvrti Kassel . Dnes jeho pvodní oblast patí mstu Baunatal .

píbh

V prbhu regionální reformy v Hesensku dne 1. záí 1970 byly díve nezávislé komunity Guntershausen a Rengershausen rozputny a sloueny, aby vytvoily novou komunitu Buchenhagen.

Ji 1. srpna 1972 byla obec Buchenhagen na základ státního práva zalenna do msta Baunatal.

Název komunity pochází z místa, které se nacházelo zhruba uprosted mezi dvma místy Guntershausen a Rengershausen a které spadlo oputn.

Individuální dkazy

  1. Slouení obcí Guntershausen a Rengershausen v okrese Kassel a vytvoení nové obce Buchenhagen dne 17. srpna 1970 . In: Hessenský ministr vnitra (vyd.): Státní vstník státu Hesensko. 1970 . 35 , s. 1698 , bod 1588 ( online v informaním systému hesenského zemského parlamentu [PDF; 4.8 MB ]).
  2. a b Federální statistický úad (vyd.): Historický registr obcí pro Spolkovou republiku Nmecko. Zmny názv, hranic a klíových ísel v obcích, krajích a správních obvodech od 27. kvtna 1970 do 31. prosince 1982 . W. Kohlhammer, Stuttgart / Mainz 1983, ISBN 3-17-003263-1 , s. 400 a 401 .
  3. Zákon o reorganizaci okres Hofgeismar, Kassel a Wolfhagen (GVBl. II 330-17) ze dne 11. ervence 1972 . In: Hesenský ministr vnitra (ed.): Vstník zákon a vyhláek pro stát Hesensko . 1972 . 17 , s. 225 , § 4 ( online v informaním systému hesenského zemského parlamentu [PDF; 1,2 MB ]).

Opiniones de nuestros usuarios

Vera Sedlák

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Buchenhagen (Baunatal) se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Daniel Dostál

Tento příspěvek na Buchenhagen (Baunatal) mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Milada Novotný

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Buchenhagen (Baunatal).

Lea Turek

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Buchenhagen (Baunatal), ale moc se mi líbil.