Buchenerova výkaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchenerova výka. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchenerova výka, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchenerova výka a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchenerova výka. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchenerova výka! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchenerova výka, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchenerova výka
Projdte vrchol, v pozadí Hohe Munde

Projdte vrchol, v pozadí Hohe Munde

Smr kompasu Severní jiní
Výka prchodu 1247  m n.m. A.
Stát Tyrolsko
Povodí Ostbach, Leutascher Ache , Isar hospoda
Údolí Leutasch Telfs
rozíení Projdte silnici
Hory Pohoí Mieminger
profil
Ø rozte 1,6% (111 m / 7 km) 6,1% (614 m / 10 km)
mapa
Buchener Höhe (Rakousko)
Buchenerova výka
Souadnice 47 ° 20 '16 "  N , 11 ° 7 '23"  E

Silnice pes Buchener Höhe spojuje msta Leutasch a Telfs v Tyrolsku / Rakousko . Trasa obsahuje 4 vlásenky a prsmyk je ve výce 1247  m nad moem. Odpov: Severovýchodním smrem pokrauje silnice z Leutaschu do Mittenwaldu v Bavorsku / Nmecko . Na západ od Buchener Höhe je 2 662 m vysoká Hohe Munde .

obrázky

Individuální dkazy

  1. ÖK50 v: www.austrianmap.at , Spolkový úad pro metrologii a geodézii v Rakousku, rakouská mapa, mítko 1:50 000.
  2. Data pasu , in: www.passknacker.com , pístup k 5. února 2016>
  3. Popis prohlídky s pístupem pes Buchener Höhe na: www.berghaben.com , pístup 5. února 2016

Opiniones de nuestros usuarios

Nela Vacková

Tento záznam o Buchenerova výka bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Alena Kratochvilová

Tento příspěvek na Buchenerova výka mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Adolf Macková

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Buchenerova výka mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Buchenerova výka, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Buchenerova výka zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Marcela Staněk

Informace o proměnné Buchenerova výka jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.