Büchenbronn (Pforzheim)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Büchenbronn (Pforzheim). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Büchenbronn (Pforzheim), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Büchenbronn (Pforzheim) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Büchenbronn (Pforzheim). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Büchenbronn (Pforzheim)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Büchenbronn (Pforzheim), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Büchenbronn
Msto Pforzheim
Büchenbronnský znak
Výka : 453 m
Oblast : 11,14 km²
Obyvatelé : 6254  (31. prosince 2011)
Hustota obyvatelstva : 561 obyvatel / km²
Zaloení : 1. ledna 1974
PS : 75180
Pedíslí : 07231
Volby do místní rady 2009
Volební úast: 50,8% (-0,3 pb)
 %
40
30
20
10
0
39,6%
31,9%
17,1%
11,4%
ádný %
Zisky a ztráty
ve srovnání s rokem 2004
 % str
   6.
   4. místo
   2
   0
  -2
  -4
+ 5,7  % p
2,3  % p
+ 0,9  % p
-1,2  % p

Büchenbronn je jiní okres Pforzheim . Místo se nachází v severním Schwarzwaldu mezi Enzem a Nagoldem .

Zalenní

Zalenní Büchenbronnu do Engelsbrandu bylo v roce 1973 v przkumu mezi obany zamítnuto, zejména obyvateli Salmbachu a Engelsbrandu. Büchenbronn se poté rozhodl zalenit jej do Pforzheimu , který se konal 1. ledna 1974.

Zaízení

správa

  • Místní správa
  • Místní rada (dvanáct len)

koly

  • Lesní kola (pouze základní kola, stední kola zavena pro nedostatek student)
  • Schiller-Gymnasium (soukromá celodenní stední kola)

Mateské koly

  • Evangelická mateská kola farnosti Büchenbronn
  • Msto Denní stacioná Büchenbronn

Církve

památky

Individuální dkazy

  1. ^ Federální statistický úad (ed.): Historický obecní adresá pro Spolkovou republiku Nmecko. Zmny názv, hranic a klíových ísel v obcích, krajích a správních obvodech od 27. kvtna 1970 do 31. prosince 1982 . W. Kohlhammer, Stuttgart / Mainz 1983, ISBN 3-17-003263-1 , s. 490 .

literatura

  • Günter Heinz: Berggemeinde Büchenbronn , Pforzheim 1975

webové odkazy

Commons : Büchenbronn  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Julius Ježková

Skvělý objev tohoto článku o Büchenbronn (Pforzheim) a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Dan Tomanová

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Büchenbronn (Pforzheim).

Jaromir Ježek

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Büchenbronn (Pforzheim) mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Büchenbronn (Pforzheim), ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Büchenbronn (Pforzheim) zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Nicol Mu.ller

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Büchenbronn (Pforzheim).