Buchenberg (obec Wies)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchenberg (obec Wies). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchenberg (obec Wies), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchenberg (obec Wies) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchenberg (obec Wies). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchenberg (obec Wies)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchenberg (obec Wies), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

82

BW

Buchenberg je vesnice v obci Wies v okrese Deutschlandsberg ve týrsku .

Vesnice západn od Wies se nachází v údolí White Sulm . 1. ledna 2020 mla vesnice 82 obyvatel.

Sdruené katastrální spoleenství nese název Buchenberg-Burgstall .

Individuální dkazy

  1. Statistika Rakousko: Obyvatelstvo k 1. lednu 2020 podle lokality (stav území k 1. lednu 2020) , ( CSV )

Opiniones de nuestros usuarios

Viola Kolářová

Myslel jsem, že už o Buchenberg (obec Wies) vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Leo Suchá

V tomto příspěvku o Buchenberg (obec Wies) jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Maxim Straka

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Buchenberg (obec Wies).

Oskar Pavlíčková

Tento příspěvek na Buchenberg (obec Wies) mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.