Buchenberg (Königsfeld v Schwarzwaldu)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchenberg (Königsfeld v Schwarzwaldu). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchenberg (Königsfeld v Schwarzwaldu), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchenberg (Königsfeld v Schwarzwaldu) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchenberg (Königsfeld v Schwarzwaldu). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchenberg (Königsfeld v Schwarzwaldu)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchenberg (Königsfeld v Schwarzwaldu), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchenberg
Buchenbergv znak
Výka : 827 m nad moem NN
Oblast : 17,69 km²
Obyvatelé : 978  (1. ledna 2020)
Hustota obyvatelstva : 55 obyvatel / km²
Zaloení : 1. ledna 1975
PS : 78126
Pedíslí : 07725

Buchenberg je okres na obce Königsfeld ve Schwarzwaldu v okrese Schwarzwald-Baar v Bádensku-Württembersku .

erb

Popis : Zelený buk ve zlat na zelené trojhe.

zempis

Buchenberg se nachází na východním svahu Schwarzwaldu pt kilometr severozápadn od Königsfeldu v Schwarzwaldu.

Je to malá vesnika podobná vesnice na náhorní ploin z erveného pískovce.

píbh

Buchenberg byl poprvé zmínn v roce 1275 jako Büchenberg , pvodn jej pravdpodobn vlastnil von Falkenstein pod Fürstenbergovou svrchovaností .

V roce 1445 prodal patriotián rotvajler Bernhard Haugg svá léna od spolenosti Fürstenberg, a. A. Buchenberg, hrab Ludwig von Württemberg . To bylo vlenno do velkovévodství Baden v roce 1810.

V roce 1975 byla zalenna do obce Königsfeld v Schwarzwaldu.

správa

Buchenberg zahrnuje vesnici Buchenberg, Zinken Bregnitz, Brogen, Glashalde, Halden, Lochbronn, Martinsweiler, Mönchhof, Muckenloch, Mühllehen, Nägelesee, Siehdichfür a Waldau a obytné oblasti Fürndel, dtské sanatorium (Donishof), Lindenloch a Litzelb.

Sportovní

Stezka Buchenberg prochází Buchenbergem z Königsfeldu do Buchenbergu a je zde spojovací stezka do St. Georgen .

webové odkazy

Commons : Buchenberg  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

bobtnat

  1. Buchenberg (Königsfeld v Schwarzwaldu) - erb Buchenbergu (Königsfeld v Schwarzwaldu) (erb). In: www.ngw.nl. Citováno 10. íjna 2016 .
  2. ^ Obec Königsfeld v Schwarzwaldu Buchenberg. In: www.koenigsfeld.de. Citováno 10. íjna 2016 .
  3. Buchenberg Altgemeinde-Teilort - podrobná stránka - LEO-BW. In: www.leo-bw.de. Citováno 10. íjna 2016 .
  4. Mapa stezky Königsfeld. German Sport University Cologne, 2007, zpístupnno 18. ledna 2017 .

Opiniones de nuestros usuarios

Viera Brožová

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Buchenberg (Königsfeld v Schwarzwaldu) napsáno, dává hodně důvěry.

Rene Kozák

Skvělý objev tohoto článku o Buchenberg (Königsfeld v Schwarzwaldu) a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Richard Bendová

Pěkný článek z Buchenberg (Königsfeld v Schwarzwaldu).