Büchel (Eifel)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Büchel (Eifel). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Büchel (Eifel), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Büchel (Eifel) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Büchel (Eifel). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Büchel (Eifel)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Büchel (Eifel), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

erb Mapa Nmecka
Erb místní komunity Büchel
Büchel (Eifel)
Mapa Nmecka, zvýraznna poloha obce Büchel

Základní data
Stát : Porýní-Falc
Kraj : Cochemova buka
Obec sdruení : Jilmy
Výka : 453 m nad moem NHN
Oblast : 12,84 km 2
Obyvatelé: 1168 (31. prosince 2019)
Hustota obyvatelstva : 91 obyvatel na km 2
PS : 56823
Pedíslí : 02678
SPZ : COC, ZEL
Klí komunity : 07 1 35 018
Adresa správy sdruení: Marktplatz 1
56766 Ulmen
Webové stránky : www.buechel.de
Místní starosta : Tino Pfitzner
Umístní místní komunity Büchel ve tvrti Cochem-Zell
Kalenborn (bei Kaisersesch) Eppenberg (Eifel) Laubach (Eifel) Leienkaul Müllenbach (bei Mayen) Hauroth Urmersbach Masburg Düngenheim Kaisersesch Landkern Illerich Eulgem Hambuch Gamlen Zettingen Kaifenheim Brachtendorf Ulmen (Eifel) Alflen Auderath Filz (Eifel) Wollmerath Schmitt Büchel (Eifel) Wagenhausen (Eifel) Gillenbeuren Gevenich Weiler (bei Ulmen) Lutzerath Bad Bertrich Urschmitt Kliding Beuren (Eifel) Moselkern Müden (Mosel) Treis-Karden Lütz Lieg Roes Möntenich Forst (Eifel) Dünfus Brohl Binningen (Eifel) Wirfus Brieden Kail Pommern (Mosel) Briedel Altlay Peterswald-Löffelscheid Haserich Sosberg Forst (Hunsrück) Altstrimmig Reidenhausen Mittelstrimmig Blankenrath Panzweiler Walhausen Schauren (bei Blankenrath) Tellig Hesweiler Liesenich Moritzheim Grenderich Zell (Mosel) Neef Bullay Sankt Aldegund Alf (Mosel) Pünderich Greimersburg Klotten Faid Dohr Bremm Bruttig-Fankel Senheim Nehren (Mosel) Ediger-Eller Mesenich Valwig Ernst (Mosel) Beilstein (Mosel) Ellenz-Poltersdorf Briedern Cochem Landkreis Vulkaneifel Landkreis Bernkastel-Wittlich Landkreis Mayen-Koblenz Rhein-Hunsrück-Kreismapa
O tomto obrázku

Büchel je obec v okrese Cochem-Zell v Porýní-Falc . Patí do komunity Ulmen a je jediným místem v Nmecku, kde jsou uloeny jaderné zbran.

zempis

K obytným oblastem Büchel patí také obytné oblasti Büchelermühle a Haykreuzerhof.

klima

Roní sráky je 877 mm. Sráky jsou vysoké. Jsou v horní tvrtin hodnot zaznamenaných v Nmecku. Nií hodnoty jsou registrovány na 75% micích stanic nmecké meteorologické sluby . Nejsuím msícem je záí, s nejvíce srákami v listopadu. V listopadu je 1,7krát více sráek ne v záí. Sráky se mírn lií. Nií sezónní výkyvy jsou zaznamenány na 62% micích stanic .

Djiny

V roce 1141 bylo údolí Martental, které leí v oblasti dnení obce Leienkaul a tém okamit piléhá k dnení hranici obce, poprvé zmínno v listin jako kláter. Farma v Morschweileru se zmiuje kolem roku 1238. V roce 1476 se vrchní soudní vzni Alflen (vetn Georgsweiler a Morschweiler) dostali pod svrchovanost regionu Kurtrier . V roce 1794 byla okupována francouzskými revoluními jednotkami . V roce 1815 byla místa piazena k Kingdom Pruska na Vídeském kongresu . V roce 1873 se stal Büchel farností, osady Georgsweiler a Morschweiler patí Büchel. Büchel je souástí tehdy nov vytvoeného státu Porýní-Falc od roku 1946.

V roce 2012 bylo 84,7 procent obyvatel katolické a 5,7 procent protestantských. Zbytek patil k jinému náboenství nebo byl bez vyznání.

politika

Místní rada

Rada v Büchel se skládá z 16 len rady, kteí v komunálních volbách na 26. kvtna 2019 v vtinovým hlasováním byli zvoleni, a estného starosty jako pedseda.

Místní starosta

Tino Pfitzner se stal 24. ervna 2019 místním starostou msta Büchel. Vzhledem k tomu, e nebyl nalezen ádný kandidát pro pímé volby 26. kvtna 2019, byla v souladu s obecními pedpisy v rad zvolena volba starosty. To na jeho ustavující schzi zvolilo Tina Pfitznera místním starostou.

Pfitznerv pedchdce Willi Rademacher zastával úad deset let.

erb

Büchel erb
Blazon : Skreným hrotem a k hlav títu se v nm rozdlilo sedm erných kí ve stíbe; ped stíbrnou ví rostoucí v zeleném; za erven stíbrný sloupový kí se základnou vyrstající z okraje.

Ekonomika a infrastruktura

Büchel Letecká základna byla postavena na západ od komunity po druhé svtové válce francouzskou okupaní armádou a pedán federální vlády v roce 1955. V bunkrech v lokalit Büchel je uloeno asi 20 jaderných zbraní amerického typu B61 . Od ervence 2007 je letecká základna jediným místem v Nmecku s jadernými zbranmi.

V obci se nachází mateská kolka, základní kola a tlocvina.

Spolková silnice 259 vede pes Büchel .

Osobnosti

  • Hermann Nebel (18161893), nmecký architekt a stavitel v Koblenzi. Postaven v letech 18591863, katolický kostel sv. imona a Judy v Büchelu (krom ve, zboen v roce 1957 a pestavn).

Viz také

webové odkazy

Commons : Büchel  - Sbírka obrázk

Individuální dkazy

  1. Státní statistický úad Porýní-Falc - stav obyvatelstva 2019, okresy, obce, sdruení obcí ( pomoc k tomu ).
  2. Státní statistický úad Porýní-Falc (ed.): Oficiální adresá obcí a ástí obce. Stav: leden 2020. S. 33 (PDF; 1 MB).
  3. KommWis, k 31. íjnu 2012
  4. ^ Regionální vracející se dstojník RLP: Volby do mstské rady 2019 Büchel. Citováno 21. srpna 2019 .
  5. a b Na prvním zasedání se sela nová obecní rada Büchel. In: Vulkan Echo, vydání 27/2019. Linus Wittich Medien GmbH, zpístupnno 11. íjna 2020 .
  6. ^ Daniel Rühle: starosta ve vku 30. Rhein-Zeitung, 11. ervence 2019, pístup dne 21. srpna 2019 .
  7. ^ Otfried Nassauer : USA jaderné zbran v Nmecku a Evrop
  8. ^ Zpráva ve Spiegel Online od 9. ervence 2007

Opiniones de nuestros usuarios

Dominik Dvořáková

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Büchel (Eifel), je to velmi dobrá volba.

Michaela Fišerová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Büchel (Eifel).

Kristina Dostálová

Tento příspěvek na Büchel (Eifel) mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Izabela Nemcová

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Büchel (Eifel).