Buchberg u IlzuInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchberg u Ilzu. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchberg u Ilzu, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchberg u Ilzu a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchberg u Ilzu. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchberg u Ilzu! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchberg u Ilzu, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

108

BW

Buchberg bei Ilz je vesnice a katastrální obec v obchodním mst Ilz ve týrsku .

Buchberg se nachází severn od Ilzu v klínu mezi Ilztal a Feistritztal . Akoli je Buchberg blíe Feistritzu, lze se k nmu dostat pouze z meního Ilzu. Místo dominuje zemdlství a je známé pstováním tení. Katastrální spoleenství nese název Buchberg .

1. ledna 1968 byly obce Buchberg bei Ilz, Ilz, Kalsdorf bei Ilz, Kleegraben, Mutzenfeld, Neudorf bei Ilz a Reigersberg sloueny do obce Ilz.

webové odkazy

Commons : Buchberg bei Ilz  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. O spolenosti Ilz na serveru ilz.at
  2. Nyní je as na týrské ten na krone.at od 6. ervna 2017
  3. Statistika Rakousko: rozputní nebo sdruení obcí od roku 1945

Opiniones de nuestros usuarios

Pavel Kolářová

Tento záznam na Buchberg u Ilzu mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Sofie Urban

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Buchberg u Ilzu.

Adolf Liška

Tento záznam o Buchberg u Ilzu bylo přesně to, co jsem chtěl najít.