Buchanan HighwayInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buchanan Highway. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buchanan Highway, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buchanan Highway a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buchanan Highway. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buchanan Highway! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buchanan Highway, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buchanan Highway
Route 80
mapa
Obrysová mapa dálnice Buchanan
Základní data
Operátor: Silnice NT
Zaátek ulice: N87 Stuart Highway
severn od Dunmarra ( NT )
( 16 ° 37   j. . , 133 ° 22   vd )
Konec ulice: N1 Dálnice Victoria
jihovýchodn od Timber Creek ( NT )
( 15 ° 45   j. . , 130 ° 39   vd )
Celková délka: 421 km

Státy :

Severní území

Stav vývoje: nezpevnná

Buchanan Highway je outback polní cest v západní ásti australského Severního teritoria . Spojuje dálnici Stuart severn od Dunmarry s dálnicí Victoria jihovýchodn od Timber Creek .

Pvod jména

Dálnice je pojmenována po Nathanielovi Buchananovi , který tuto oblast prozkoumal na konci 19. století.

chod

Osm kilometr severn od Dunmarry a 28 km jin od Daly Waters odbouje dálnice Buchanan z dálnice Stuart (N87) na západ. Cca. 60 km na západ silnice protíná centrální australskou eleznici . Po dalích 121 km a pekroení eky Armstrong se dostanete do vesnice Top Springs , kde protíná dálnice Buntine (R96).

Cca. 95 km dále na západ pekrauje dálnice Buchanan eku Victoria a o nco pozdji dosáhne eky Victoria Downs (zkrácen VRD), jednoho z nejvtích dobytích ran v Austrálii. Tam se podél eky Humbert odbouje silnice , která od východu otevírá nedaleký národní park Gregory .

Buchanan Highway pokrauje v cest na severozápad a vede kousek pes národní park poblí Jasper Gorge . Rovn prochází pes Stokes Range a poté vede na sever, kde asi po 40 km dosáhne dálnice Victoria (N1) 28 km jihovýchodn od Timber Creek.

Nejvyí bod na dálnici je 295 m, nejnií je 70 m.

Silniní podmínky

Cesta je po celém území nezpevnná, ale v dobrém stavu. V období de vak mohou být pechody ek, jako je eka Victoria, neprchodné.

zdroj

Steve Parish: Australský cestovní atlas . Nakladatelství Steve Parish. Archerfield QLD 2007. ISBN 978-1-74193-232-4 . Str. 98

Individuální dkazy

  1. www.australian-4x4.com.au - Buchanan Highway ( anglicky ) Archivováno od originálu 14. dubna 2009. Informace: Odkaz na archiv byl vloen automaticky a jet nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. Citováno 10. kvtna 2009. @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.australian-4x4.com.au
  2. Australia Easy Read - Road and 4WD Atlas . Hema Maps, Brisbane 2007, ISBN 978-1-86500-395-5 .
  3. maps.bonzle.com - dálnice Buchanan . Citováno 19. dubna 2012.

Opiniones de nuestros usuarios

Miroslava Sedlák

Skvělý příspěvek o Buchanan Highway.

Erika Dušková

Informace o proměnné Buchanan Highway jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Sara Matějka

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Buchanan Highway.

Marketa Vanková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Buchanan Highway, ale moc se mi líbil.