Bucha (císaský palác)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucha (císaský palác). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucha (císaský palác), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucha (císaský palác) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucha (císaský palác). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucha (císaský palác)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucha (císaský palác), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucha
Komunitní císaský palác
Výka : 153 m
Oblast : 7,84 km²
Obyvatelé : 278  (31. prosince 2007)
Hustota obyvatelstva : 35 obyvatel / km²
Zaloení : 1. ervence 2009
PS : 06642
Pedíslí : 034465
Bucha Memleben Wohlmirstedt Wohlmirstedt Burgenlandkreismapa
O tomto obrázku
Umístní Bucha v Kaiserpfalz

Bucha je okres obce Kaiserpfalz v okrese Burgenland v Sasku-Anhaltsku .

umístní

Bucha se nachází mezi Erfurtem a Halle (Saale) a na dvou státních silnicích. Hlavní silnice v roce 1215 do severního Memleben a státní silnice 214 na severozápad msta Roßleben-Wiehe , okres Wiehe . Kopcovité okolí je vtinou vyuíváno pro zemdlství.

píbh

Bucha, poprvé zmínná v dokumentu 8. bezna 1154, byla pravdpodobn vytvoena bhem franského osídlovacího období (6. a 9. století). Místo bylo sídlem hrabství Buch. Hrabte z Buchu zde mli hrad a dvr. Stará rytíská, vyhynulá rodina, von Buch pravdpodobn pochází z msta. Od roku 1614 do roku 1945 patilo panství rodin von Breitenbauch .

V kvtnu 2004 bylo oslaveno 850. výroí msta.

1. ervence 2009 byla spolenost Bucha zalenna do nové obce Kaiserpfalz . Posledním starostou byl Jörg Thiele.

Kultura a památky

Budovy

spolenosti

Kulturní ivot Bucha bude u. A. tvarovaný Burschenverein Bucha e. PROTI.

provoz

Federální dálnice 176 , která vede z Weißenfelsu do Sömmerdy , vede jin od vesnice .

Osobnosti

estný oban

Erich Röder byl jmenován estným obanem msta Bucha 1. dubna 2006 u píleitosti jeho 50. výroí ve spolenosti. Výzkum ukázal, e byl jedním z nejdéle slouících starost v Evrop a nejdéle slouícími starosty v Nmecku. Röder byl poprvé zvolen 1. dubna 1956. Byl zvolen do ervence 2008, ale po více ne 50 letech sluby rezignoval na funkci 31. ledna 2007.

Individuální dkazy

  1. StBA: Zmny oblasti od 2. ledna do 31. prosince 2009

webové odkazy

Commons : Bucha  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Lenka Lišková

Tento záznam na Bucha (císaský palác) mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Dalibor špačková

Myslel jsem, že už o Bucha (císaský palác) vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Ivona Smejkal

Děkuji za tento příspěvek na Bucha (císaský palác), přesně to jsem potřeboval.

Hana Soukupová

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bucha (císaský palác) napsáno, dává hodně důvěry.

Jonas štěpán

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Bucha (císaský palác).