Bucerius Law JournalInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucerius Law Journal. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucerius Law Journal, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucerius Law Journal a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucerius Law Journal. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucerius Law Journal! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucerius Law Journal, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucerius Law Journal

popis Revize zákona
Odborná oblast Jurisprudence
Jazyk Nmec
První vydání 2007
etnost zveejování Dvakrát ron
Prodané vydání 500 kopií
editor Bucerius Law Journal e. PROTI.
webový odkaz www.law-journal.de
ISSN (tisk)

Bucerius Law Journal ( BLJ ) je on-line právní asopis publikoval studenty a absolventy Bucerius Law School . Je zaloen na modelu recenzí právních pedpis USA , tj. Právních asopis, které vydávají studenti.

Redaknímu týmu pomáhá vdecká poradní skupina sloená z profesor, v souasnosti Anne Röthel (soukromé právo), Michael Fehling (veejné právo) a Frank Saliger (trestní právo).

Bucerius Law Journal primárn publikuje studentské lánky. Vtinou se jedná o seminární práce, které BLJ navrhuje kolitel (obvykle profesor z Bucerius Law School). Studenti mohou tuto práci - v pípad poteby revidovanou - publikovat v BLJ jako vdecké lánky. Úspnou práci mohou zveejovat a publikovat také studenti z jiných univerzit.

Krom studentských lánk obsahuje Bucerius Law Journal také lánky od profesor, akademických pracovník a odborník z praxe. Vychází dvakrát ron v titné verzi s nákladem 500 kus. Na webu je k dispozici bezplatný soubor PDF.

V ele BLJ stojí dva éfredaktori, kteí jsou voleni kadé dva roky. Krom toho BLJ zamstnává vedoucího oddlení pro kadou ze tí hlavních oblastí práva - obanské právo, veejné právo a trestní právo .

Individuální dkazy

  1. Vdecká poradní rada. In: Bucerius Law Journal. Citováno dne 21. záí 2019 (v nmin).
  2. Publikovat . In: Bucerius Law Journal. Citováno 9. záí 2020 (nmecky).
  3. Editor. In: Bucerius Law Journal. Citováno dne 9. záí 2020 (v nmin).

Opiniones de nuestros usuarios

Pavol šulcová

Tento záznam o Bucerius Law Journal je velmi zajímavý.

Jana Straková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Bucerius Law Journal, ale moc se mi líbil.

Veronika Brož

Stránka se mi líbí a článek o Bucerius Law Journal je ten, který jsem hledal.